SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta. Här kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
Torns IF
En klubb - ett hjärta

Spelade matcher
JUNI 2022
 
26
sön
00:00    
P2011, Konstgräsplan
P2011 » 
Torns IF svart - Genarps IF vit
  -      
22
19:00
ons
19:00    
Dam, Malmö Stadion
Dam » 
Malmö FF - Torns IF
13  -  0  
22
19:00
ons
19:00    
Herr, Tornvallen, Stångby A-plan
Herr » 
Torns IF - IFK Malmö FK
3  -  0  
21
19:30
tis
19:30    
P2007, Konstgräsplan
P2007 » 
Torns IF - FC Trelleborg
  -      
 
19
14:00
sön
14:00    
P19 - 2, Tornvallen, Stångby konstgräs
P19 - 2 » 
Torns IF - Bjärreds IF
0  -  6  
19
13:00
sön
13:00    
P2010, Sölvesborgscupen
P2010 » 
BK Höllviken - Torns IF
  -      
19
12:10
sön
12:10    
P2010, Cafeteria
P2010 » 
FC Forca Kosovo - Torns IF
  -      
19
12:00
sön
12:00    
P19 - 1, Tornvallen, Stångby A-plan
P19 - 1 » 
Torns IF - Eslövs BK svart
1  -  0  
19
09:40
sön
09:40    
P2010, Sölvesborgscupen
P2010 » 
Ystad IF - Torns IF
  -      
19
09:40
sön
09:40    
P2010, Sölvesborgscupen
P2010 » 
Lunds FF - Torns IF
  -      
19
sön
00:00    
P2011, Övrig plats
P2011 » 
Bjärreds IF vit - Torns IF svart
  -      
18
19:30
lör
19:30    
P2010, Sölvesborgscupen
P2010 » 
Räppe Goif - Torns IF
  -      
18
17:10
lör
17:10    
P2010, Sölvesborgscupen
P2010 » 
Växjö BK - Torns IF
  -      
18
16:00
lör
16:00    
Herr, Fridhemsvallen
Herr » 
IK Oddevold - Torns IF
2  -  0  
18
15:00
lör
15:00    
Dam, Tornvallen, Stångby A-plan
Dam » 
Torns IF - Hammenhögs IF
2  -  5  
18
15:00
lör
15:00    
P2007, Konstgräsplan
P2007 » 
Torns IF - Torns IF P08
  -      
18
13:40
lör
13:40    
P2010, Sölvesborgscupen
P2010 » 
BK Höllviken - Torns IF
  -      
18
13:00
lör
13:00    
F2008/09, Tornvallen, Stångby konstgräs 9-manna
Torns IF - FC Staffanstorp4  -  9  
18
12:50
lör
12:50    
P2010, Sölvesborgscupen
P2010 » 
Sölvesborgs Goif - Torns IF
  -      
18
11:00
lör
11:00    
P2009, Tornvallen, Stångby konstgräs 7-manna 2
P2009 » 
Torns IF - Höörs IS
7  -  1  
18
09:30
lör
09:30    
F2012/13, Gyavallen, Stehag C-plan 7-manna 1
Stehags AIF - Torns IF  -      
18
09:00
lör
09:00    
FP2014, Tolvans IP
FP2014 » 
Torns IF - Lödde IF
  -      
18
09:00
lör
09:00    
FP2015, Tolvans IP
FP2015 » 
Löddeköping - Torns IF
  -      
18
09:00
lör
09:00    
P2011, Tornvallen, Stångby konstgräs 7-manna 1
P2011 » 
Torns IF orange - Bjärreds IF blå
  -      
17
19:00
fre
19:00    
F2008/09, Lindeborgs IIP konstgräs 9-manna
Kulladals FF - Torns IF2  -  4  
17
18:20
fre
18:20    
P2010, Sölvesborgscupen
P2010 » 
Lunds FF - Torns IF
  -      
17
16:40
fre
16:40    
P2010, Sölvesborgscupen
P2010 » 
Nosaby IF - Torns IF
  -      
14
19:00
tis
19:00    
Herr, Romelevallen Veberöd
Herr » 
Veberöds AIF - Torns IF
  -      
 
12
14:00
sön
14:00    
P19 - 1, Sandskogens IP F-plan
P19 - 1 » 
Ystads IF FF 1 - Torns IF
0  -  1  
12
13:00
sön
13:00    
Dam, Gyavallen, Stehag A-plan
Dam » 
Stehags AIF - Torns IF
5  -  0  
12
13:00
sön
13:00    
P2007, Tornvallen, Stångby konstgräs 9-manna
P2007 » 
Torns IF svart - Blentarps BK (9m9)
2  -  3  
12
12:00
sön
12:00    
P2009, Nya IP, Blentarp A-plan 9-manna
P2009 » 
Blentarps BK - Torns IF
0  -  7  
12
11:30
sön
11:30    
P2012, Tornvallen, Stångby konstgräs 7-manna 1
P2012 » 
Torns IF grön - Veberöds AIF svart
  -      
12
11:00
sön
11:00    
P2008, Högalids IP, B-plan 9-manna
P2008 » 
Kävlinge Harrie FF blå - Torns IF
9  -  0  
12
10:00
sön
10:00    
P2008, Rosengårds IP B-plan
P2008 » 
FC Rosengård 1917 - Torns IF orange
2  -  1  
12
10:00
sön
10:00    
P2011, Tornvallen, Stångby konstgräs 7-manna 1
P2011 » 
Torns IF svart - Eslövs BK
  -      
12
10:00
sön
10:00    
P2012, Tornvallen, Stångby konstgräs 7-manna 1
P2012 » 
Torns IF - Dalby GIF vit
  -      
11
16:00
lör
16:00    
Herr, Tornvallen, Stångby A-plan
Herr » 
Torns IF - Oskarshamns AIK
2  -  0  
11
14:00
lör
14:00    
P2010, Bäckavallen B-plan 7-manna 1
P2010 » 
Spjutstorps IF röd - Torns IF orange
  -      
11
13:00
lör
13:00    
P2007, Uppåkravallen, konstgräs 1
P2007 » 
Uppåkra IF grön - Torns IF orange
2  -  2  
11
12:00
lör
12:00    
P2010, Staffansvallen Plan 3, konstgräs 7-manna 2
P2010 » 
Staffanstorp United FC blå - Torns IF svart
  -      
11
11:00
lör
11:00    
F2012/13, Tornvallen, Stångby konstgräs 7-manna 1
Torns IF - Genarps IF  -      
11
11:00
lör
11:00    
P2013, Smörlyckans IP, konstgräs 5-manna 1
P2013 » 
Lunds SK blå - Torns IF grön
  -      
11
10:00
lör
10:00    
F2010/11, Nya IP, Blentarp B-plan 7-manna 1
Blentarps BK - Torns IF  -      
11
09:30
lör
09:30    
P2013, Tornvallen, Stångby konstgräs 5-manna 1A
P2013 » 
Torns IF orange - GIF Nike orange
  -      
11
09:30
lör
09:30    
P2013, Tornvallen, Stångby konstgräs 5-manna 1A
P2013 » 
Torns IF svart - GIF Nike vit
  -      
09
20:00
tor
20:00    
Oldboys, Tornvallen, Stångby konstgräs
Oldboys » 
Torns IF - Furulunds IK
5  -  2  
06
16:00
mån
16:00    
P19 - 2, Svalövs IP A-plan
P19 - 2 » 
Svalövs BK - Torns IF
  -      
06
15:00
mån
15:00    
F2008/09, Tornvallen, Stångby konstgräs 9-manna
Torns IF - Uppåkra IF4  -  2  
06
11:00
mån
11:00    
F2010/11, Tornvallen, Stångby konstgräs 7-manna 1
Torns IF - Öresunds FF  -      
06
10:00
mån
10:00    
P2010, Tornvallen, Stångby konstgräs 7-manna 2
P2010 » 
Torns IF svart - Lunds BK gul
  -      
06
09:30
mån
09:30    
P2013, Tornvallen, Stångby konstgräs 5-manna 1A
P2013 » 
Torns IF grön - Lunds BOIS röd
  -      
 
05
15:15
sön
15:15    
P19 - 1, Råå IP A-plan
P19 - 1 » 
Råå IF - Torns IF
1  -  3  
05
14:00
sön
14:00    
P2012, Dalby IP 7-manna öst
P2012 » 
Dalby GIF vit - Torns IF grön
  -      
05
13:00
sön
13:00    
P2013, Dösjöbro IP C-plan 5-manna
P2013 » 
Dösjöbro IF svart - Torns IF svart
  -      
05
12:00
sön
12:00    
P2007, Ulkavallen A-plan
P2007 » 
Borstahusens BK 2 - Torns IF svart
2  -  3  
05
12:00
sön
12:00    
P2008, Ulkavallen, Borstahusen
P2008 » 
Borstahusens BK - Torns IF
  -      
05
11:30
sön
11:30    
P2011, Smörlyckans IP, konstgräs 7-manna 1
P2011 » 
Lunds FF vit - Torns IF svart
  -      
05
10:00
sön
10:00    
P2010, Aggarpsvallen, A-plan, konstgräs 7-manna 1
P2010 » 
Svedala IF svart - Torns IF orange
  -      
05
10:00
sön
10:00    
P2012, Naturgräs 7-manna
P2012 » 
Torns IF - BK Flagg
  -      
04
16:00
lör
16:00    
Dam, Tornvallen, Stångby A-plan
Dam » 
Torns IF - Lilla Torg FF
0  -  2  
04
14:00
lör
14:00    
P2008, Tornvallen, Stångby konstgräs 9-manna
P2008 » 
Torns IF - Hörby FF svart
9  -  2  
04
13:00
lör
13:00    
Herr, Övrevi A
Herr » 
Tvååkers IF - Torns IF
0  -  1  
04
11:00
lör
11:00    
F2012/13, Dalby IP 7-manna öst
Dalby GIF - Torns IF  -      
04
10:00
lör
10:00    
P2011, Åkarps IP, konstgräs 7-manna 1
P2011 » 
Åkarps IF 2 - Torns IF orange
  -      
04
10:00
lör
10:00    
P2012, Borgeby IP F-plan 7-manna 2
P2012 » 
Bjärreds IF röd - Torns IF
  -      
04
10:00
lör
10:00    
P2013, Ekevallen, Genarp B-plan 7-manna
P2013 » 
Genarps IF - Torns IF orange
  -      
04
09:00
lör
09:00    
FP2015, Naturgräs 7-manna
FP2015 » 
Torns IF - Nike
  -      
03
19:15
fre
19:15    
P2008, Malmö Stadionområdet plan 10 konstgräs
P2008 » 
Torns IF orange - Malmö FF
2  -  4  
03
18:30
fre
18:30    
P2007, Tornvallen, Stångby konstgräs
P2007 » 
Torns IF orange - Staffanstorp United FC blå
2  -  2  
01
18:30
ons
18:30    
P2009, Tornvallen, Stångby konstgräs 7-manna 2
P2009 » 
Torns IF - Staffanstorp United FC vit
1  -  2  
MAJ 2022
 
29
15:00
sön
15:00    
Herr, Tornvallen, Stångby A-plan
Herr » 
Torns IF - Åtvidabergs FF
1  -  1  
29
14:00
sön
14:00    
F2010/11, Söderslätthallen plan 1, Trelleborg
Trelleborgs FF - Torns IF  -      
29
10:00
sön
10:00    
P2010, Konstgräsplan
P2010 » 
Södra Sandby IF - Torns IF
  -      
28
15:00
lör
15:00    
Dam, Kämpavallen A-plan
Dam » 
Janstorps AIF - Torns IF
2  -  1  
28
11:30
lör
11:30    
P19 - 2, Tornvallen, Stångby konstgräs
P19 - 2 » 
Torns IF - Lunds BOIS
  -      
28
11:00
lör
11:00    
P2009, Snarringe IP 9-manna
P2009 » 
Skegrie BK - Torns IF
4  -  4  
28
09:00
lör
09:00    
P2012, Konstgräsplan
P2012 » 
Halör Cup - Torns IF
  -      
27
10:15
fre
10:15    
P2010, Naturgräs 7-manna
P2010 » 
Bara GIF - Torns IF
  -      
27
09:00
fre
09:00    
P2012, Konstgräsplan
P2012 » 
Halör Cup - Torns IF
  -      
26
12:00
tor
12:00    
P19 - 1, Tornvallen, Stångby A-plan
P19 - 1 » 
Torns IF - Lunds BK
1  -  1  
26
10:15
tor
10:15    
P2010, Naturgräs 7-manna
P2010 » 
Bara GIF - Torns IF
  -      
26
09:00
tor
09:00    
P2012, Konstgräsplan
P2012 » 
Halör Cup - Torns IF
  -      
25
19:30
ons
19:30    
P19 - 2, Vikenplanen, Furulund 11-manna
P19 - 2 » 
Torns IF - Högaborgs BK 2
1  -  2  
25
18:30
ons
18:30    
Herr, Klostergårdens IP, centrumplan
Herr » 
Lunds BK - Torns IF
1  -  0  
24
19:15
tis
19:15    
Dam, Tornvallen, Stångby A-plan
Dam » 
Torns IF - Vellinge IF
0  -  3  
 
22
16:00
sön
16:00    
Oldboys, Åvallen, Marieholm B-plan
Oldboys » 
Marieholms IS - Torns IF
2  -  5  
22
15:30
sön
15:30    
P19 - 2, Tornvallen, Stångby konstgräs
P19 - 2 » 
Torns IF - Svalövs BK
  -      
22
13:30
sön
13:30    
P2011, Tornvallen, Stångby C-plan
P2011 » 
Torns IF svart - Södra Sandby IF
  -      
22
12:00
sön
12:00    
P2007, Staffansvallen Plan 2, Konstgräs
P2007 » 
Staffanstorp United FC röd - Torns IF svart
5  -  0  
22
11:30
sön
11:30    
F2008/09, Vikenplanen, Furulund 9-manna
Torns IF - Linero IF9  -  1  
22
11:00
sön
11:00    
P2013, Gunnesbo Gård A-plan 5-manna 1
P2013 » 
Lunds BOIS röd - Torns IF grön
  -      
22
10:00
sön
10:00    
F2012/13, Tornvallen, Stångby C-plan
Torns IF - Uppåkra IF svart  -      
22
10:00
sön
10:00    
P2012, Tornvallen, Stångby C-plan
P2012 » 
Torns IF - Linero IF röd
  -      
22
09:00
sön
09:00    
P2012, Pilängsplanen 7-manna 1
P2012 » 
GIF Nike vit - Torns IF grön
  -      
22
sön
00:00    
P19 - 2, Övrig plats
P19 - 2 » 
Kävlinge Harrie FF - Torns IF
  -      
21
13:00
lör
13:00    
P2008, Uppåkravallen, konstgräs 9-manna
P2008 » 
Uppåkra IF - Torns IF
  -      
21
12:30
lör
12:30    
P2008, Tornvallen, Stångby konstgräs 9-manna
P2008 » 
Torns IF orange - IF Lödde svart
4  -  4  
21
12:00
lör
12:00    
FP2014, Cafeteria
FP2014 » 
Bara Gif - Torns IF
  -      
21
12:00
lör
12:00    
P2010, Hörby IP E-plan 7-manna 1
P2010 » 
Hörby FF vit - Torns IF svart
  -      
21
11:00
lör
11:00    
P2011, Tornvallen, Stångby C-plan
P2011 » 
Torns IF orange - Veberöds AIF vit
  -      
21
10:00
lör
10:00    
F2010/11, Åkarps IP, konstgräs 7-manna 1
Åkarps IF - Torns IF  -      
21
10:00
lör
10:00    
P19 - 2, Trollevallen A-plan
P19 - 2 » 
Trollenäs IF - Torns IF
0  -  8  
21
09:30
lör
09:30    
P2013, Tornvallen, Stångby C-plan
P2013 » 
Torns IF orange - Furulunds IK gul
  -      
21
09:30
lör
09:30    
P2013, Tornvallen, Stångby C-plan
P2013 » 
Torns IF svart - Åkarps IF 2
  -      
20
19:00
fre
19:00    
Herr, Tornvallen, Stångby A-plan
Herr » 
Torns IF - Ängelholms FF
3  -  1  
20
19:00
fre
19:00    
P19 - 1, Bäckagårds IP plan 2
P19 - 1 » 
Kvarnby IK 1 - Torns IF
0  -  3  
20
19:00
fre
19:00    
P2007, Lindängens IP, Malmö konstgräs 1
P2007 » 
BK Olympic 2 - Torns IF orange
1  -  3  
19
19:00
tor
19:00    
Dam, Tornvallen, Stångby A-plan
Dam » 
Torns IF - Lunds BK
1  -  2  
19
18:30
tor
18:30    
P2010, Husarängens IP plan 2 7-manna 1
P2010 » 
Torns IF orange - Eslövs BK randig
  -      
19
18:00
tor
18:00    
P2010, Naturgräs 7-manna
P2010 » 
Bara GIF - Torns IF
  -      
18
18:30
ons
18:30    
P2007, Fågelskolans konstgräsplan
P2007 » 
Värpinge - Torns IF
  -      
 
15
15:30
sön
15:30    
P2010, Konstgräsplan
P2010 » 
BK Höllviken - Torns IF
  -      
15
15:00
sön
15:00    
Dam, Vikenplanen, Furulund 11-manna
Dam » 
Furulunds IK - Torns IF
9  -  0  
15
15:00
sön
15:00    
P2012, Naturgräs 7-manna
P2012 » 
Torns IF - Södra sandby IF
  -      
15
14:00
sön
14:00    
P19 - 1, Tornvallen, Stångby A-plan
P19 - 1 » 
Torns IF - IFK Malmö FK 1
1  -  0  
15
12:00
sön
12:00    
P2007, Vikenplanen, Furulund 11-manna
P2007 » 
Torns IF svart - Sjöbo IF vit
0  -  4  
15
11:00
sön
11:00    
F2008/09, Dalby IP A-plan 9-manna
Dalby GIF - Torns IF0  -  17
15
11:00
sön
11:00    
P2011, Tolvans IP konstgräs 7-manna 1
P2011 » 
IF Lödde svart - Torns IF svart
  -      
15
10:00
sön
10:00    
F2010/11, Vikenplanen, Furulund 7-manna 1
Torns IF - Ystads IF FF vit  -      
15
10:00
sön
10:00    
P2012, Tornvallen, Stångby konstgräs 7-manna 1
P2012 » 
Torns IF grön - Lunds BK vit
  -      
15
10:00
sön
10:00    
P2013, Tornvallen, Stångby konstgräs 5-manna 1A
P2013 » 
Torns IF grön - Kävlinge Harrie FF gul
  -      
15
09:30
sön
09:30    
FP2015, Åkarps IP
FP2015 » 
Åkarps IF - Torns IF
  -      
14
12:45
lör
12:45    
P2010, Rosengårds IP konstgräs 7-manna 1
P2010 » 
FC Rosengård 1917 vit - Torns IF orange
  -      
14
11:15
lör
11:15    
P2011, Möllevallen IP, Skanör B-plan 7-manna 1
P2011 » 
Skanör Falsterbo IF svart - Torns IF orange
  -      
14
10:00
lör
10:00    
P2008, Klostergårdens IP plan 4 konstgräs
P2008 » 
Lunds BK - Torns IF orange
6  -  3  
14
10:00
lör
10:00    
P2010, Vikenplanen, Furulund 7-manna 1
P2010 » 
Torns IF svart - Kävlinge Harrie FF röd
  -      
14
10:00
lör
10:00    
P2012, Uppåkravallen, konstgräs 2 7-manna 1
P2012 » 
Uppåkra IF grön - Torns IF
  -      
14
10:00
lör
10:00    
P2013, Åkarps IP B-plan 5-manna 2
P2013 » 
Åkarps IF 1 - Torns IF orange
  -      
13
18:30
fre
18:30    
Herr, Lindängens IP, Malmö A-plan
Herr » 
BK Olympic - Torns IF
2  -  2  
13
18:30
fre
18:30    
P2008, Vikenplanen, Furulund 9-manna
P2008 » 
Torns IF - Bjärreds IF grön
4  -  5  
12
20:00
tor
20:00    
Oldboys, Tornvallen, Stångby konstgräs
Oldboys » 
Torns IF - Lunds SK
1  -  0  
12
17:30
tor
17:30    
F2012/13, Fågelskolans IP A-plan 7-manna 1
Värpinge IF - Torns IF  -      
12
17:30
tor
17:30    
P2009, Borgeby IP Konstgräs 9-manna
P2009 » 
Bjärreds IF blå - Torns IF
  -      
 
08
17:00
sön
17:00    
Oldboys, Gunnesbo Gård A-plan
Oldboys » 
Lunds BOIS (9m9) - Torns IF
1  -  1  
08
15:00
sön
15:00    
P19 - 2, Häljarps IP A-plan
P19 - 2 » 
Häljarps IF - Torns IF
0  -  3  
08
14:30
sön
14:30    
F2008/09, Staffansvallen Plan 3, konstgräs
FC Staffanstorp - Torns IF0  -  6  
08
13:00
sön
13:00    
P19 - 1, Klagshamns IP A-plan
P19 - 1 » 
IFK Klagshamn - Torns IF
1  -  2  
08
13:00
sön
13:00    
P2008, Tornvallen, Stångby konstgräs 9-manna
P2008 » 
Torns IF orange - FF Atletiko Malmö
2  -  4  
08
12:00
sön
12:00    
FP2015, Uppåkravallen
FP2015 » 
Uppåkra - Torns IF
  -      
08
12:00
sön
12:00    
P2007, Linero IP A-plan
P2007 » 
Linero IF - Torns IF orange
  -      
08
12:00
sön
12:00    
P2011, Klostergårdens IP plan 4B konstgräs 7-manna
P2011 » 
Lunds BK gul - Torns IF orange
  -      
08
11:15
sön
11:15    
P2012, Tornvallen, Stångby konstgräs 7-manna 1
P2012 » 
Torns IF - Trollenäs IF vit
  -      
08
10:00
sön
10:00    
F2010/11, Södra Sandby IP gräsplan 3 7-manna 2
Södra Sandby IF - Torns IF  -      
08
10:00
sön
10:00    
P2012, Färs & Frosta Arena, Höör konstgräs 7-manna 1
P2012 » 
Höörs IS blå - Torns IF grön
  -      
08
10:00
sön
10:00    
P2013, Tornvallen, Stångby konstgräs 5-manna 1A
P2013 » 
Torns IF orange - Värpinge IF
  -      
08
10:00
sön
10:00    
P2013, Tornvallen, Stångby konstgräs 5-manna 1B
P2013 » 
Torns IF svart - Trollenäs IF röd
  -      
07
16:00
lör
16:00    
Herr, Gamla Ullevi
Herr » 
GAIS - Torns IF
5  -  1  
07
14:00
lör
14:00    
P2008, Gunnesbo Gård A-plan 9-manna
P2008 » 
Lunds BOIS blå - Torns IF
6  -  4  
07
13:00
lör
13:00    
P2009, Kirsebergs IP, konstgräs 9-manna
P2009 » 
Malmö City FC gul - Torns IF
1  -  3  
07
12:00
lör
12:00    
P2010, Färs & Frosta Arena, Höör B-plan 7-manna
P2010 » 
Höörs IS blå - Torns IF svart
  -      
07
11:00
lör
11:00    
P2011, Uppåkravallen, konstgräs 2 7-manna 1
P2011 » 
Uppåkra IF svart - Torns IF svart
  -      
07
10:00
lör
10:00    
P2010, Furulunds IK
P2010 » 
Torns IF orange - IF Limhamn Bunkeflo B1
  -      
07
10:00
lör
10:00    
P2013, Tolvans IP konstgräs 7-manna 1
P2013 » 
IF Lödde svart - Torns IF grön
  -      
07
09:30
lör
09:30    
FP2014, Cafeteria
 
FP2014 » 
Torns IF -
  -      
06
19:00
fre
19:00    
P2007, Högalids IP, B-plan 9-manna
P2007 » 
Kävlinge Harrie FF röd (9m9) - Torns IF svart
6  -  0  
05
19:00
tor
19:00    
Dam, Tornvallen, Stångby A-plan
Dam » 
Torns IF - Uppåkra IF
3  -  0  
 
01
17:00
sön
17:00    
P19 - 1, Tornvallen, Stångby A-plan
P19 - 1 » 
Torns IF - IFK Hässleholm
2  -  0  
01
16:00
sön
16:00    
P19 - 2, Tornvallen, Stångby konstgräs
P19 - 2 » 
Torns IF - Furulunds IK
2  -  2  
01
14:15
sön
14:15    
P2007, Tornvallen, Stångby konstgräs
P2007 » 
Torns IF svart - Harlösa IF (9m9)
5  -  9  
01
13:00
sön
13:00    
P2013, Romelevallen konstgräsplan 5-manna
P2013 » 
Veberöds AIF grön - Torns IF orange
  -      
01
12:45
sön
12:45    
P2009, Tornvallen, Stångby konstgräs 7-manna 2
P2009 » 
Torns IF - Kävlinge Harrie FF blå
2  -  4  
01
11:15
sön
11:15    
P2008, Tornvallen, Stångby konstgräs 9-manna
P2008 » 
Torns IF - Stehags AIF
8  -  0  
01
10:30
sön
10:30    
P2012, Hyllie IP -Hyllie Gårds väg 1-3, 216 23 Malmö
P2012 » 
Hyllie IK - Torns IF
  -      
01
10:15
sön
10:15    
P2010, Mariedals IP konstgräs 7-manna 2
P2010 » 
Lilla Torg FF blå - Torns IF orange
  -      
01
10:00
sön
10:00    
F2010/11, Tornvallen, Stångby konstgräs 7-manna 2
Torns IF - Genarps IF  -      
01
10:00
sön
10:00    
P2012, Tornvallen, Stångby konstgräs 7-manna 1
P2012 » 
Torns IF grön - Linero IF röd
  -      
APRIL 2022
 
30
13:00
lör
13:00    
Herr, Tornvallen, Stångby A-plan
Herr » 
Torns IF - Lindome GIF
5  -  2  
30
13:00
lör
13:00    
P2008, Mellanhedens IP A-plan
P2008 » 
FC Bellevue - Torns IF orange
10  -  2  
30
10:00
lör
10:00    
P2013, Borgeby IP C-plan Konstgräs 5-manna 1
P2013 » 
Bjärreds IF röd - Torns IF svart
  -      
30
09:30
lör
09:30    
F2012/13, Tornvallen, Stångby konstgräs 7-manna 1
Torns IF - Maglasäte IF  -      
30
09:30
lör
09:30    
FP2015, Staffansvallen i Staffanstorp
FP2015 » 
Staffanstorp U - Torns IF
  -      
30
09:30
lör
09:30    
P2010, Tornvallen, Stångby konstgräs 7-manna 2
P2010 » 
Torns IF svart - Linero IF röd
  -      
30
09:30
lör
09:30    
P2013, Tornvallen, Stångby konstgräs 5-manna 1A
P2013 » 
Torns IF grön - Hörby FF vit
  -      
29
18:45
fre
18:45    
Dam, Sandskogens IP A-plan
Dam » 
IK Pandora FF - Torns IF
1  -  0  
29
18:00
fre
18:00    
P2011, Konstgräsplan
 
P2011 » 
Torns IF -
  -      
29
18:00
fre
18:00    
P2011, Tornvallen, Stångby konstgräs 7-manna 1
P2011 » 
Torns IF svart - Staffanstorp United FC vit
  -      
29
18:00
fre
18:00    
P2011, Tornvallen, Stångby konstgräs 7-manna 1
P2011 » 
Torns IF orange - GIF Nike röd
  -      
28
20:00
tor
20:00    
Oldboys, Tornvallen, Stångby konstgräs
Oldboys » 
Torns IF - IF Lödde
4  -  2  
28
18:15
tor
18:15    
F2008/09, Tornvallen, Stångby konstgräs 9-manna
Torns IF - Kulladals FF blå6  -  0  
 
24
16:30
sön
16:30    
P2009, Limhamns IP 1 Konstgräs 7-manna 1
P2009 » 
IF Limhamn Bunkeflo L2 - Torns IF
10  -  6  
24
15:00
sön
15:00    
P19 - 1, Tolvans IP C-plan
P19 - 1 » 
IF Lödde - Torns IF
0  -  4  
24
13:00
sön
13:00    
P2012, Södra Sandby IP gräsplan 3 7-manna 2
P2012 » 
Södra Sandby IF blå - Torns IF
  -      
24
12:00
sön
12:00    
Dam, Tornvallen, Stångby konstgräs
Dam » 
Torns IF - Lunds SK
2  -  4  
24
11:45
sön
11:45    
P2008, Linero IP A-plan 9-manna
P2008 » 
Linero IF vit - Torns IF
8  -  0  
24
10:00
sön
10:00    
F2012/13, Smörlyckans IP, konstgräs 7-manna 1
Lunds FF - Torns IF  -      
24
10:00
sön
10:00    
FP2014, Husarängen
FP2014 » 
Torns IF - Eslöv BK
  -      
24
10:00
sön
10:00    
P2007, Gamla IP, Klågerup konstgräs
P2007 » 
Klågerups GoIF - Torns IF svart
3  -  3  
24
10:00
sön
10:00    
P2012, Ljungvalla IP B-plan 7-manna 1
P2012 » 
Furulunds IK svart - Torns IF grön
  -      
24
09:00
sön
09:00    
P2013, Södra Sandby IP konstgräs 5-manna 1
P2013 » 
Södra Sandby IF - Torns IF svart
  -      
24
sön
00:00    
P19 - 2, Övrig plats
P19 - 2 » 
Fortuna FF - Torns IF
  -      
23
16:00
lör
16:00    
Herr, Vänersvallen Nord konstgräs
Herr » 
Vänersborgs IF - Torns IF
1  -  0  
23
15:00
lör
15:00    
F2008/09, Uppåkravallen, konstgräs 9-manna
Uppåkra IF - Torns IF5  -  3  
23
13:00
lör
13:00    
P2011, Gunnesbo Gård A-plan 7-manna 1
P2011 » 
Lunds BOIS - Torns IF svart
  -      
23
12:00
lör
12:00    
P2008, Tornvallen, Stångby konstgräs 9-manna
P2008 » 
Torns IF orange - Hyllie IK
5  -  0  
23
12:00
lör
12:00    
P2010, Lomma IP B-plan, konstgräs 7-manna 2
P2010 » 
GIF Nike röd - Torns IF svart
  -      
23
10:00
lör
10:00    
P2010, Tornvallen, Stångby konstgräs 7-manna 2
P2010 » 
Torns IF orange - Malmö FF
  -      
23
10:00
lör
10:00    
P2011, Färs & Frosta Arena, Höör konstgräs 7-manna 2
P2011 » 
Höörs IS vit - Torns IF orange
  -      
23
10:00
lör
10:00    
P2013, Tornvallen, Stångby konstgräs 5-manna 1A
P2013 » 
Torns IF orange - Uppåkra IF vit
  -      
23
10:00
lör
10:00    
P2013, Tornvallen, Stångby konstgräs 5-manna 1A
P2013 » 
Torns IF grön - Uppåkra IF svart
  -      
22
18:30
fre
18:30    
P2007, Aggarpsvallen, A-plan, konstgräs
P2007 » 
Svedala IF - Torns IF orange
1  -  3  
20
19:00
ons
19:00    
P19 - 1, Rosengårds IP B-plan
P19 - 1 » 
FC Rosengård 1917 - Torns IF
0  -  3  
18
18:30
mån
18:30    
P19 - 2, Tornvallen, Stångby konstgräs
P19 - 2 » 
Torns IF - Borstahusens BK
0  -  3  
18
15:15
mån
15:15    
F2008/09, Linero IP A-plan 9-manna
Linero IF - Torns IF5  -  4  
18
15:15
mån
15:15    
P2007, Tornvallen, Stångby konstgräs
P2007 » 
Torns IF svart - Genarps IF
1  -  6  
18
13:45
mån
13:45    
P2011, Tornvallen, Stångby konstgräs 7-manna 1
P2011 » 
Torns IF svart - Lunds BK blå
  -      
18
13:00
mån
13:00    
Dam, Vellinge IP Östranplan
Dam » 
Vellinge IF - Torns IF
7  -  1  
18
13:00
mån
13:00    
P2009, Tornvallen, Stångby konstgräs 7-manna 2
P2009 » 
Torns IF - Eslövs BK svart
4  -  6  
18
12:15
mån
12:15    
P2012, Tornvallen, Stångby konstgräs 7-manna 1
P2012 » 
Torns IF - Sjöbo IF blå
  -      
18
11:00
mån
11:00    
P2013, Tornvallen, Stångby konstgräs 5-manna 1B
P2013 » 
Torns IF orange - Bjärreds IF vit
  -      
18
11:00
mån
11:00    
P2013, Tornvallen, Stångby konstgräs 5-manna 1A
P2013 » 
Torns IF svart - Staffanstorp United FC svart
  -      
18
09:30
mån
09:30    
F2012/13, Tornvallen, Stångby konstgräs 7-manna 1
Torns IF - Lunds BOIS  -      
18
09:30
mån
09:30    
P2010, Tornvallen, Stångby konstgräs 7-manna 2
P2010 » 
Torns IF orange - Bara GoIF svart
  -      
18
09:30
mån
09:30    
P2011, Tornvallen, Stångby konstgräs 7-manna 1
P2011 » 
Torns IF orange - Linero IF vit
  -      
 
17
14:30
sön
14:30    
P2008, Kirsebergs IP, konstgräs 9-manna
P2008 » 
Malmö City FC - Torns IF orange
3  -  9  
17
10:30
sön
10:30    
P2012, Konstgräsplan
P2012 » 
Torns IF - FC Trelleborg
  -      
16
10:00
lör
10:00    
P2010, Konstgräsplan
P2010 » 
Torns IF - Linero IF
  -      
15
15:00
fre
15:00    
Herr, Tornvallen, Stångby konstgräs
Herr » 
Torns IF - Ljungskile SK Herrfotboll
0  -  5  
15
10:00
fre
10:00    
P2008, Tornvallen, Stångby konstgräs 9-manna
P2008 » 
Torns IF - Dalby GIF blå
5  -  0  
14
19:00
tor
19:00    
P19 - 1, Tornvallen, Stångby konstgräs
P19 - 1 » 
Torns IF - IF Limhamn Bunkeflo 2
9  -  0  
11
19:00
mån
19:00    
P19 - 1, Bjärshögs IP Konstgräs
P19 - 1 » 
Åstorps FF - Torns IF
2  -  1  
 
10
13:00
sön
13:00    
Dam, Tornvallen, Stångby konstgräs
Dam » 
Torns IF - Malmö FF
0  -  7  
10
11:00
sön
11:00    
F2008/09, Tornvallen, Stångby konstgräs 9-manna
Torns IF - Dalby GIF2  -  4  
10
11:00
sön
11:00    
P2007, Limhamns IP plan 2, konstgräs
P2007 » 
Limhamn FC 2 - Torns IF orange
6  -  0  
10
10:00
sön
10:00    
P19 - 1, Köpingeskolan, konstgräs
P19 - 1 » 
FC Trelleborg röd - Torns IF
1  -  1  
10
10:00
sön
10:00    
P2010, Dösjöbro IP B-plan 7-manna 1
P2010 » 
Dösjöbro IF svart - Torns IF orange
  -      
10
10:00
sön
10:00    
P2010, Lindängens IP, Malmö konstgräs 7-manna 2
P2010 » 
BK Olympic grön - Torns IF svart
  -      
10
10:00
sön
10:00    
P2012, Staffansvallen Plan 3, konstgräs 7-manna 1
P2012 » 
Staffanstorp United FC svart - Torns IF
  -      
10
09:30
sön
09:30    
F2010/11, Tornvallen, Stångby konstgräs 7-manna 2
Torns IF - GIF Nike röd  -      
10
09:30
sön
09:30    
P2013, Tornvallen, Stångby konstgräs 5-manna 1A
P2013 » 
Torns IF grön - GIF Nike röd
  -      
10
09:00
sön
09:00    
P2011, Lomma IP B-plan, konstgräs 7-manna 1
P2011 » 
GIF Nike svart - Torns IF svart
  -      
09
15:30
lör
15:30    
P2011, Vikenplanen
P2011 » 
Furulunds IK gul - Torns IF orange
  -      
09
13:00
lör
13:00    
Herr, Tornvallen, Stångby konstgräs
Herr » 
Torns IF - Qviding FIF
1  -  1  
09
10:00
lör
10:00    
F2012/13, Högalids IP, A-plan 7-manna 1
Kävlinge Harrie FF - Torns IF  -      
09
10:00
lör
10:00    
P19 - 2, Landskrona IP E-plan konstgräs
P19 - 2 » 
BK Landora - Torns IF
1  -  6  
09
10:00
lör
10:00    
P2012, Dösjöbro IP konstgräs 7-manna 1
P2012 » 
Dösjöbro IF vit - Torns IF grön
  -      
09
10:00
lör
10:00    
P2013, Staffansvallen plan 3
P2013 » 
Staffanstorp United FC - Torns IF orange
  -      
08
19:00
fre
19:00    
P2008, Tornvallen, Stångby konstgräs 9-manna
P2008 » 
Torns IF orange - Kulladals FF
3  -  0  
 
03
17:00
sön
17:00    
P19 - 2, Tornvallen, Stångby IP
P19 - 2 » 
Torns IF - Kävlinge Harrie FF
  -      
03
17:00
sön
17:00    
P19 - 2, Tornvallen, Stångby IP
P19 - 2 » 
Torns IF - Eslövs BK
3  -  3  
03
17:00
sön
17:00    
P2009, Linero IP
P2009 » 
Linero - Torns IF
  -      
03
14:30
sön
14:30    
P2011, Klostergården
P2011 » 
Hässleholms IF - Torns IF
  -      
03
14:00
sön
14:00    
Dam, Konstgräsplan
Dam » 
Torns IF - Gärdsköpinge
6  -  0  
03
13:30
sön
13:30    
P2011, Klostergården
P2011 » 
FC Trelleborg - Torns IF
  -      
03
12:00
sön
12:00    
P2008, Fågelvallen Värpinge
P2008 » 
Värpinge - Torns IF
  -      
03
12:00
sön
12:00    
P2011, Klostergården
P2011 » 
Helsingborgs IF - Torns IF
  -      
03
12:00
sön
12:00    
P2011, Klostergården
P2011 » 
Helsingborgs IF - Torns IF
  -      
03
12:00
sön
12:00    
P2012, Norrvalla IP, Helsingborg
P2012 » 
Helsingborg city - Torns IF
  -      
03
11:30
sön
11:30    
P2010, Naturgräs 7-manna
P2010 » 
FC Trelleborg - Torns IF
  -      
03
10:30
sön
10:30    
P2011, Klostergården
P2011 » 
BK Flagg - Torns IF
  -      
03
10:00
sön
10:00    
P2007, Konstgräsplan
P2007 » 
Torns IF - Bjärreds IF
  -      
03
10:00
sön
10:00    
P2011, Klostergården
P2011 » 
GIF Nike - Torns IF
  -      
02
16:00
lör
16:00    
Herr, Falcon Alkoholfri Arena
Herr » 
Falkenbergs FF - Torns IF
1  -  0  
02
13:00
lör
13:00    
P19 - 1, Konstgräsplan
P19 - 1 » 
Linero IF Herrar - Torns IF
2  -  6  
02
10:00
lör
10:00    
P2013, Konstgräsplan
P2013 » 
Torns IF - Lunds SK
  -      
02
09:30
lör
09:30    
P2012, Konstgräsplan
P2012 » 
Lunds BK - Torns IF
  -      
MARS 2022
 
31
17:15
tor
17:15    
FP2014, Cafeteria
FP2014 » 
Torns IF - Lund BK
  -      
30
19:30
ons
19:30    
P19 - 1, Tornvallen, Stångby konstgräs
P19 - 1 » 
Torns IF - Staffanstorp United FC
1  -  2  
29
19:45
tis
19:45    
Dam, Gunnesbo
Dam » 
Lunds bois - Torns IF
  -      
 
27
16:00
sön
16:00    
P2007, Konstgräsplan
P2007 » 
Torns IF - LB07
  -      
27
14:30
sön
14:30    
P2010, Konstgräsplan
P2010 » 
Torns IF - Kävlinge Harrie FF
  -      
27
11:00
sön
11:00    
P2013, Konstgräsplan
P2013 » 
Torns IF - Linero IF
  -      
27
11:00
sön
11:00    
P2013, Konstgräsplan
P2013 » 
Torns IF - Linero IF
  -      
27
10:00
sön
10:00    
F2012/13, Konstgräsplan
Torns IF - Kävlinge Harrie FF  -      
27
10:00
sön
10:00    
P2013, Konstgräsplan
P2013 » 
Torns IF - Linero IF
  -      
27
09:55
sön
09:55    
P2013, Konstgräsplan
P2013 » 
Line - Torns IF
  -      
26
17:00
lör
17:00    
P19 - 2, Tornvallen, Stångby IP
P19 - 2 » 
Torns IF - Stehags AIF
  -      
26
11:30
lör
11:30    
P19 - 1, Konstgräsplan
P19 - 1 » 
Torns IF - Lunds BK P19
2  -  3  
26
10:30
lör
10:30    
P2009, Linero IP - konstgräsplan
 
P2009 » 
Linero IF Trophy för P09 (Cup utomhus) - Torns IF
  -      
26
10:00
lör
10:00    
P2010, Konstgräsplan
P2010 » 
Torns IF - Kävlinge Harrie FF
  -      
26
09:30
lör
09:30    
P2011, Kulladals IP
P2011 » 
Kulladals FF - Torns IF Svart
  -      
25
19:00
fre
19:00    
Herr, Tornvallen, Stångby konstgräs
Herr » 
Torns IF - BK Olympic
1  -  0  
22
19:15
tis
19:15    
Dam, Mqalmö IP
Dam » 
FC Rosengård F17 - Torns IF
  -      
 
20
16:30
sön
16:30    
P2007, Konstgräset
P2007 » 
Torns IF - Kvarnby IK
  -      
20
14:00
sön
14:00    
P19 - 1, Tornvallen, Stångby konstgräs
P19 - 1 » 
Torns IF - Kvarnby IK
2  -  2  
20
13:00
sön
13:00    
P2009, Högalids IP (Kävlinge)
P2009 » 
Harrie FF - Torns IF
  -      
20
11:00
sön
11:00    
P2008, Konstgräsplan
P2008 » 
Torns IF rosa - Eslövs BK
  -      
20
11:00
sön
11:00    
P2010, Naturgräs 7-manna
P2010 » 
IF Lödde - Torns IF
  -      
20
09:00
sön
09:00    
P2012, Konstgräsplan
P2012 » 
Torns IF - Sjöbo IF
  -      
19
16:00
lör
16:00    
P2007, Konstgräsplan
P2007 » 
Torns IF - Uppåkra IF
  -      
19
13:00
lör
13:00    
Herr, Tornvallen, Stångby konstgräs
Herr » 
Torns IF - FBK Balkan
8  -  1  
19
10:00
lör
10:00    
P2010, Konstgräsplan
P2010 » 
Torns IF - BK Höllviken
  -      
16
19:00
ons
19:00    
Herr, Tornvallen, Stångby konstgräs
Herr » 
Torns IF - Malmö City FC
7  -  0  
 
13
14:00
sön
14:00    
Dam, Konstgräsplan
Dam » 
Veberöd - Torns IF
  -      
13
14:00
sön
14:00    
P2008, Korsavads IC 9-manna KG
P2008 » 
IFK Simrishamn - Torns IF
  -      
13
13:30
sön
13:30    
P2008, Bjärshögs KG Åstorp
P2008 » 
Åstorps FF - Torns IF grön
  -      
13
13:00
sön
13:00    
F2008/09, Tornvallen, Stångby konstgräs
Torns IF - Borgeby FK2  -  1  
13
13:00
sön
13:00    
P2007, Lindängens IP, Malmö
P2007 » 
BK Olympic - Torns IF
  -      
13
12:30
sön
12:30    
P19 - 1, Hyllie IP konstgräs 2
P19 - 1 » 
Hyllie IK - Torns IF
1  -  9  
13
12:00
sön
12:00    
P19 - 2, Ekevallens IP, Genarp
P19 - 2 » 
Genarps IF - Torns IF
  -      
13
11:00
sön
11:00    
P2013, Konstgräsplan
P2013 » 
Torns IF - BK Olympic
  -      
13
11:00
sön
11:00    
P2013, Konstgräsplan
P2013 » 
Torns IF - Lunds SK
  -      
13
10:00
sön
10:00    
P2013, Konstgräsplan
P2013 » 
Torns IF - BK Olympic
  -      
12
12:30
lör
12:30    
P2010, Konstgräsplan
P2010 » 
Torns IF - Bara IF
  -      
12
12:30
lör
12:30    
P2010, Konstgräsplan
P2010 » 
Torns IF - Bara IF
  -      
12
10:00
lör
10:00    
P2011, Södra Sandby IP
P2011 » 
Södra Sandby - Torns IF Svart
  -      
11
19:15
fre
19:15    
P19 - 1, Konstgräsplan
P19 - 1 » 
Lunds SK Herrar - Torns IF
2  -  2  
11
19:00
fre
19:00    
Herr, Malmö Stadionområdet Plan 9 konstgräs
Herr » 
IFK Malmö FK - Torns IF
1  -  0  
 
06
18:00
sön
18:00    
P2007, Berga (Eslöv)
P2007 » 
Eslövs BK - Torns IF
  -      
06
13:00
sön
13:00    
F2008/09, Tornvallen, Stångby konstgräs
Torns IF - Askeröds IF2  -  5  
06
12:00
sön
12:00    
P19 - 2, Linero IP, Lund
P19 - 2 » 
Linero IF - Torns IF
6  -  1  
06
12:00
sön
12:00    
P2008, Svalebo IP i Veberöd
P2008 » 
Veberöds AIF - Torns IF Rosa
  -      
06
10:30
sön
10:30    
P2011, Dalby IP
P2011 » 
Dalby GIF - Torns IF Orange
  -      
06
10:00
sön
10:00    
P2012, Konstgräsplan
P2012 » 
Torns IF - Åkarps IF
  -      
05
15:00
lör
15:00    
P2010, Konstgräsplan
P2010 » 
Torns IF - Torns IF
  -      
05
14:00
lör
14:00    
P19 - 1, Åkarps IP, konstgräs
P19 - 1 » 
Åkarps IF - Torns IF
1  -  7  
05
13:00
lör
13:00    
Herr, Tornvallen, Stångby konstgräs
Herr » 
Torns IF - Eslövs BK
1  -  2  
05
12:00
lör
12:00    
P2010, Naturgräs 7-manna
P2010 » 
Staffanstorp United - Torns IF
  -      
05
11:45
lör
11:45    
F2010/11, Linero IP, Tre Högars väg 1, 224 74 Lund
Linero IF - Torns IF  -      
05
11:00
lör
11:00    
P2007, Uppåkravallen Hjärup
P2007 » 
Uppåkra IF - Torns IF
  -      
05
10:00
lör
10:00    
P2008, Konstgräsplan stor 9-manna
P2008 » 
Torns IF röd - Husie IF
  -      
FEBRUARI 2022
 
27
16:00
sön
16:00    
P19 - 1, Konstgräsplan
P19 - 1 » 
Torns IF - Husie IF Herrar
2  -  1  
27
13:30
sön
13:30    
P2007, Konstgräsplan
P2007 » 
Torns IF - Oxie SK
  -      
26
13:00
lör
13:00    
Herr, Tornvallen, Stångby konstgräs
Herr » 
Torns IF - Ariana FC
1  -  1  
 
20
17:00
sön
17:00    
Dam, Konstgräsplan
Dam » 
Torns IF - Stehag aif
  -      
20
16:00
sön
16:00    
P2012, Kulladals IP
P2012 » 
Kulladal - Torns IF
  -      
20
10:30
sön
10:30    
P2012, Konstgräsplan
P2012 » 
Hyllie - Torns IF
  -      
20
10:00
sön
10:00    
P2010, Naturgräs 7-manna
P2010 » 
Torns IF - Kävlinge Harrie
  -      
19
14:00
lör
14:00    
P2008, Klostergårdens IP
P2008 » 
Lunds BK - Torns IF Orange
  -      
19
13:00
lör
13:00    
Herr, Tornvallen, Stångby konstgräs
Herr » 
Torns IF - FC Rosengård 1917
3  -  1  
19
09:45
lör
09:45    
P2010, Naturgräs 7-manna
P2010 » 
Uppåkra IF - Torns IF
  -      
 
13
16:30
sön
16:30    
Dam, Konstgräsplan
Dam » 
Torns IF - spjutstorp
3  -  1  
13
14:30
sön
14:30    
P2012, Konstgräsplan
P2012 » 
Värpinge IF - Torns IF
  -      
13
13:00
sön
13:00    
P19 - 1, Konstgräsplan
P19 - 1 » 
Torns IF - FC Trelleborg P19
1  -  1  
13
12:15
sön
12:15    
P2008, Hörby IP
P2008 » 
Hörby FF - Torns IF
  -      
13
10:30
sön
10:30    
P2010, Naturgräs 7-manna
P2010 » 
Vellinge IF - Torns IF
  -      
13
10:00
sön
10:00    
P2012, Klågerups gamla IP konstgräs
P2012 » 
Klågerup - Torns IF
  -      
12
16:00
lör
16:00    
P19 - 1, Konstgräsplan
P19 - 1 » 
Wormo IK Herrar - Torns IF
3  -  2  
12
13:00
lör
13:00    
Herr, Tornvallen, Stångby konstgräs
Herr » 
Torns IF - Österlen FF
1  -  0  
12
13:00
lör
13:00    
P19 - 2, Uppåkravallen, Hjärup
P19 - 2 » 
Uppåkra IF - Torns IF
3  -  2  
12
13:00
lör
13:00    
P2008, Smörlyckans IP
P2008 » 
Lunds FF - Torns IF Svart
  -      
12
11:30
lör
11:30    
P2011, Åkarps IP
P2011 » 
Åkarps IF - Torns IF Svart
  -      
12
10:30
lör
10:30    
F2010/11, Lomma IP, Idrottsvägen 19, 234 32 Lomma
GIF Nike - Torns IF  -      
12
10:00
lör
10:00    
P2009, Smörlyckan
P2009 » 
Lunds FF - Torns IF
  -      
12
10:00
lör
10:00    
P2010, Naturgräs 7-manna
P2010 » 
Torns IF - Staffanstorp United
  -      
12
10:00
lör
10:00    
P2011, Åkarps IP
P2011 » 
Åkarps IF - Torns IF Orange
  -      
 
06
14:00
sön
14:00    
Dam, Konstgräsplan
Dam » 
Torns IF - Vejby if
  -      
06
14:00
sön
14:00    
P2008, Lödde IP
P2008 » 
Lödde IF - Torns IF
  -      
06
10:30
sön
10:30    
P19 - 1, Konstgräsplan
P19 - 1 » 
Torns IF - IF Lödde P19
4  -  1  
06
10:00
sön
10:00    
P2010, Naturgräs 7-manna
P2010 » 
Södra Sandby IF - Torns IF
  -      
06
10:00
sön
10:00    
P2012, Ängdalavägen 38
P2012 » 
BK Höllviken - Torns IF
  -      
05
13:00
lör
13:00    
Herr, Tornvallen, Stångby konstgräs
Herr » 
Torns IF - BK Astrio Herr
3  -  2  
05
13:00
lör
13:00    
P19 - 1, Limhamn
P19 - 1 » 
Lb07 P19 - Torns IF
2  -  1  
05
11:00
lör
11:00    
P2008, Västergårds IP 9 KG
P2008 » 
Eskilsminne - Torns IF
  -      
05
10:00
lör
10:00    
P2010, Naturgräs 7-manna
P2010 » 
Södra Sandby IF - Torns IF
  -      
05
09:00
lör
09:00    
P2012, Konstgräsplan
P2012 » 
Torns IF - Södra sandby
  -      
03
19:30
tor
19:30    
P19 - 1, Lomma
P19 - 1 » 
Gif Nike P19 - Torns IF
0  -  3  
JANUARI 2022
 
30
12:00
sön
12:00    
P19 - 1, Konstgräsplan
P19 - 1 » 
Torns IF - Lunds BoIS Herrar
2  -  1  
29
10:00
lör
10:00    
P2008, Konstgräsplan stor 9-manna
P2008 » 
Torns IF orange - Malmö City
  -      
 
23
10:00
sön
10:00    
P2010, Konstgräsplan
P2010 » 
Torns IF - Södra Sandby IF
  -      
23
10:00
sön
10:00    
P2010, Konstgräsplan
P2010 » 
Torns IF - Södra Sandby
  -      
23
09:30
sön
09:30    
P2012, Konstgräsplan
P2012 » 
Västra Ingelstad - Torns IF
  -      
22
11:30
lör
11:30    
P2008, Konstgräsplan
P2008 » 
Torns IF - Lunds BoIs
  -      
 
15
10:30
lör
10:30    
P2010, Konstgräsplan
P2010 » 
Svedala IF - Torns IF
  -      
14
19:00
fre
19:00    
P2008, Konstgräsplan stor 9-manna
P2008 » 
Malmö City - Torns IF Orange
  -      
DECEMBER 2021
 
19
11:45
sön
11:45    
P2013, Fågelvallen
P2013 » 
Värpinge IF - Torns IF
  -      
18
11:30
lör
11:30    
P2008, Konstgräsplan
P2008 » 
Torns IF - Värpinge IF
  -      
18
11:00
lör
11:00    
P2012, Konstgräsplan
P2012 » 
Värpinge - Torns IF
  -      
18
10:00
lör
10:00    
P2008, Konstgräsplan 1&2
P2008 » 
Torns IF - Torns F2008
  -      
18
10:00
lör
10:00    
P2010, Konstgräsplan
P2010 » 
Torns IF - Staffanstorp United
  -      
 
12
13:00
sön
13:00    
P19 - 2, Konstgräsplan
P19 - 2 » 
Torns IF - Kvarnby IK
  -      
12
11:30
sön
11:30    
P2008, Tornvallen Stångby
P2008 » 
Torns IF - Kvarnby Ik
  -      
12
10:00
sön
10:00    
P2010, Konstgräsplan
P2010 » 
Torns IF - Husie IF
  -      
11
14:00
lör
14:00    
P2010, Konstgräsplan
P2010 » 
Eskilsminne IF - Torns IF
  -      
 
05
15:00
sön
15:00    
P2010, Konstgräsplan
P2010 » 
Torns IF - Limhamn F
  -      
05
14:00
sön
14:00    
P19 - 2, Flagg
P19 - 2 » 
BK Flagg - Torns IF
  -      
05
12:30
sön
12:30    
P19 - 1, Konstgräsplan
P19 - 1 » 
Torns IF - Lunds Bois A-lag
  -      
05
11:00
sön
11:00    
P2007, Borgeby IP
P2007 » 
Bjärreds IF - Torns IF
  -      
05
10:30
sön
10:30    
P2008, Konstgräsplan
P2008 » 
Torns IF - Landskrona BoIS
  -      
05
10:30
sön
10:30    
P2013, Lindängens IP
P2013 » 
BK Olympic - Torns IF
  -      
04
13:00
lör
13:00    
P2010, Konstgräsplan
P2010 » 
Torns IF - Dösjöbro IF
  -      
04
12:00
lör
12:00    
P2010, Konstgräsplan
P2010 » 
Bk Olympic - Torns IF
  -      
 
Huvudsponsorer
Stöd Torns IF via
Facebook
Twitter
Instagram
Ettanfotboll