SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta. Här kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
Torns IF
En klubb - ett hjärta
FP2014

Matcher
FEBRUARI 2024
 
18
11:00
sön
11:00    
Konstgräsplan
Torns IF - Kävlinge   -      
18
11:00
sön
11:00    
Konstgräsplan
Torns IF - Arlöv   -      
18
12:00
sön
12:00    
Konstgräsplan
Torns IF - Arlöv  -      
MARS 2024
 
02
10:00
lör
10:00    
Staffansvallen
 
Staffanstorp - Torns IF P2014  -      
03
10:00
sön
10:00    
Husiegårds IP konstgräs
Husie IF - Torns IF  -      
 
10
16:00
sön
16:00    
Konstgräsplan
Torns IF - Eslöv   -      
10
16:00
sön
16:00    
Konstgräsplan
Torns IF - Eslöv  -      
10
17:00
sön
17:00    
Konstgräsplan
Torns IF - Eslöv  -      
10
17:00
sön
17:00    
Konstgräsplan
Torns IF - Eslöv  -      
 
17
10:00
sön
10:00    
Smörlyckan
Lunds SK - Torns IF  -      
 
23
09:45
lör
09:45    
Klostergårdens IP
Lunds bk - Torns IF  -      
24
11:00
sön
11:00    
Gunnesbo 4H Gården
Lunds Boys - Torns IF  -      
APRIL 2024
 
07
11:00
sön
11:00    
Konstgräsplan
Torns IF - Bara  -      
07
11:00
sön
11:00    
Konstgräsplan
Torns IF - bara  -      
07
12:00
sön
12:00    
Konstgräsplan
Torns IF - Bara  -      
07
12:00
sön
12:00    
Konstgräsplan
Torns IF - Bara  -      
 
13
08:30
lör
08:30    
Tornvallen, Stångby konstgräs 7-manna 1
Torns IF grön - Malmö City FC gul  -      
13
10:15
lör
10:15    
Tornvallen, Stångby konstgräs 7-manna 1
Torns IF orange - Husie IF svart  -      
14
10:00
sön
10:00    
Borgeby IP C-plan Konstgräs 7-manna 1
Bjärreds IF grön - Torns IF svart  -      
14
10:00
sön
10:00    
Borgeby IP C-plan Konstgräs 7-manna 1
Bjärreds IF grön - Torns IF svart  -      
14
10:30
sön
10:30    
Tornvallen, Stångby konstgräs 7-manna 1
Torns IF vit - Linero IF röd  -      
 
20
10:00
lör
10:00    
Staffansvallen Plan 2, konstgräs 7-manna 1
Staffanstorp United FC svart - Torns IF orange  -      
20
11:00
lör
11:00    
Sorgenfri IP Konstgräs 7-manna 1
Sorgenfri FF svart - Torns IF vit  -      
20
12:00
lör
12:00    
Berga IP, konstgräs
Eslövs BK röd - Torns IF grön  -      
21
12:00
sön
12:00    
Tornvallen, Stångby konstgräs 7-manna 1
Torns IF svart - IF Limhamn Bunkeflo mintgrön  -      
21
12:00
sön
12:00    
Tornvallen, Stångby konstgräs 7-manna 1
Torns IF svart - IF Limhamn Bunkeflo mintgrön  -      
 
27
09:30
lör
09:30    
Tornvallen, Stångby konstgräs 7-manna 1
Torns IF svart - GIF Nike röd  -      
27
09:30
lör
09:30    
Tornvallen, Stångby konstgräs 7-manna 1
Torns IF svart - GIF Nike röd  -      
28
10:00
sön
10:00    
Tornvallen, Stångby C-plan
Torns IF orange - Kvarnby IK lila  -      
28
11:30
sön
11:30    
Oxievångs IP, konstgräs 7-manna 2
Oxie SK grå - Torns IF vit  -      
28
12:00
sön
12:00    
Tornvallen, Stångby C-plan
Torns IF grön - Bara GoIF svart  -      
MAJ 2024
 
04
10:00
lör
10:00    
Svalebo, Nya konstgräs 7-manna 2
Veberöds AIF svart - Torns IF grön  -      
05
09:45
sön
09:45    
Smörlyckans IP, konstgräsplan 1, 7-manna 1
Lunds SK - Torns IF svart  -      
05
09:45
sön
09:45    
Smörlyckans IP, konstgräsplan 1, 7-manna 1
Lunds SK - Torns IF svart  -      
05
10:00
sön
10:00    
Tornvallen, Stångby C-plan
Torns IF vit - Södra Sandby IF   -      
05
12:00
sön
12:00    
Tornvallen, Stångby C-plan
Torns IF orange - Kulladals FF lila  -      
 
18
12:00
lör
12:00    
Tornvallen, Stångby C-plan
Torns IF grön - Lunds BOIS  -      
18
12:00
lör
12:00    
Klostergårdens IP plan 4A konstgräs 7-manna
Lunds BK gul - Torns IF orange  -      
18
12:00
lör
12:00    
Snogeröds IP A-plan 7-manna 1
Snogeröds IF - Torns IF vit  -      
19
10:00
sön
10:00    
Tornvallen, Stångby C-plan
Torns IF svart - Hardeberga BK blå  -      
19
10:00
sön
10:00    
Tornvallen, Stångby C-plan
Torns IF svart - Hardeberga BK blå  -      
 
25
10:00
lör
10:00    
Tornvallen, Stångby C-plan
Torns IF orange - IF Limhamn Bunkeflo mattsvart   -      
25
12:00
lör
12:00    
Tornvallen, Stångby C-plan
Torns IF grön - Åkarps IF 1  -      
26
10:00
sön
10:00    
Berga IP, naturgräs
Eslövs BK gul - Torns IF svart  -      
26
10:00
sön
10:00    
Berga IP, naturgräs
Eslövs BK gul - Torns IF svart  -      
26
10:00
sön
10:00    
Tornvallen, Stångby C-plan
Torns IF vit - Stehags AIF   -      
JUNI 2024
 
01
10:00
lör
10:00    
Bara IP konstgräs 7-manna 2
Bara GoIF vit - Torns IF vit  -      
01
10:00
lör
10:00    
Uppåkravallen, konstgräs 7-manna 1
Uppåkra IF gul - Torns IF grön  -      
02
09:30
sön
09:30    
Oxievångs IP, konstgräs 7-manna 1
Oxie SK vit - Torns IF orange  -      
02
10:00
sön
10:00    
Tornvallen, Stångby C-plan
Torns IF svart - Lunds FF vit  -      
02
10:00
sön
10:00    
Tornvallen, Stångby C-plan
Torns IF svart - Lunds FF vit  -      
 
08
10:00
lör
10:00    
Tornvallen, Stångby C-plan
Torns IF vit - GIF Nike grön  -      
08
12:00
lör
12:00    
Staffansvallen Plan 3, konstgräs 7-manna 1
Staffanstorp United FC vit - Torns IF svart  -      
08
12:00
lör
12:00    
Staffansvallen Plan 3, konstgräs 7-manna 1
Staffanstorp United FC vit - Torns IF svart  -      
09
10:00
sön
10:00    
Tornvallen, Stångby C-plan
Torns IF orange - BK Flagg  -      
09
12:00
sön
12:00    
Tornvallen, Stångby C-plan
Torns IF grön - Arlövs BI blå  -      
 
15
10:30
lör
10:30    
Bäckagårds IP plan 2 7-manna 2
Kvarnby IK turkos - Torns IF vit  -      
15
11:30
lör
11:30    
Kronetorpsvallen B-plan 7-manna
Arlövs BI röd - Torns IF orange  -      
16
10:00
sön
10:00    
Tornvallen, Stångby C-plan
Torns IF svart - Lunds BK vit  -      
16
10:00
sön
10:00    
Tornvallen, Stångby C-plan
Torns IF svart - Lunds BK vit  -      
16
10:30
sön
10:30    
Bäckagårds IP plan 2 7-manna 2
Kvarnby IK grå - Torns IF grön  -      
JULI 2024
 
05
12:00
fre
12:00    
Stranden i Åhus
 
Åhus Beachfotboll Dag 1, 5e Juli - Torns IF P2014  -      
06
13:00
lör
13:00    
Stranden i Åhus
 
Åhus Beachfotboll Dag 2, 6e Juli - Torns IF P2014  -      
 
30
17:00
tis
17:00    
Cafeteria
Torns IF - Xxx  -      
AUGUSTI 2024
 
17
10:00
lör
10:00    
Tornvallen, Stångby konstgräs 7-manna 1
Torns IF orange - Kvarnby IK lila  -      
17
10:00
lör
10:00    
Smörlyckans IP, konstgräsplan 1, 7-manna 1
Lunds FF vit - Torns IF svart  -      
18
09:30
sön
09:30    
Fågelskolans IP A-plan 7-manna 2
Värpinge IF röd - Torns IF grön  -      
18
11:30
sön
11:30    
Tornvallen, Stångby konstgräs 7-manna 1
Torns IF vit - GIF Nike grön  -      
 
24
10:00
lör
10:00    
Tornvallen, Stångby konstgräs 7-manna 1
Torns IF svart - Furulunds IK  -      
24
11:45
lör
11:45    
Tornvallen, Stångby konstgräs 7-manna 1
Torns IF grön - Linero IF vit  -      
24
12:00
lör
12:00    
Romelevallen konstgräsplan 5-manna
Veberöds AIF blå - Torns IF vit  -      
25
14:50
sön
14:50    
Limhamns IP Plan 3, konstgräs 7-manna
IF Limhamn Bunkeflo L grön - Torns IF orange  -      
 
31
10:00
lör
10:00    
Tornvallen, Stångby konstgräs 7-manna 1
Torns IF vit - Snogeröds IF  -      
31
12:00
lör
12:00    
Tornvallen, Stångby konstgräs 7-manna 1
Torns IF orange - Svedala IF vit  -      
SEPTEMBER 2024
 
01
10:00
sön
10:00    
Högalids IP C-plan 7-manna 2
Kävlinge Harrie FF röd - Torns IF grön  -      
 
02
18:00
mån
18:00    
Knutsvallen B-plan 7-manna 1
Hardeberga BK blå - Torns IF svart  -      
05
18:30
tor
18:30    
Hörby IP F-plan 7-manna 2
Hörby FF svart - Torns IF vit  -      
07
10:00
lör
10:00    
Tornvallen, Stångby konstgräs 7-manna 1
Torns IF grön - Eslövs BK röd  -      
08
10:00
sön
10:00    
Staffansvallen Plan 2, konstgräs 7-manna 1
Staffanstorp United FC blå - Torns IF orange  -      
08
10:00
sön
10:00    
Tornvallen, Stångby konstgräs 7-manna 1
Torns IF svart - Eslövs BK gul  -      
 
14
10:00
lör
10:00    
Tornvallen, Stångby konstgräs 7-manna 1
Torns IF vit - Södra Sandby IF   -      
15
sön
00:00    
Övrig plats
Ospecificerat lag (12) - Torns IF svart  -      
15
10:00
sön
10:00    
Tornvallen, Stångby konstgräs 7-manna 1
Torns IF orange - Uppåkra IF svart  -      
15
10:00
sön
10:00    
Åkarps IP, konstgräs 7-manna 1
Åkarps IF 1 - Torns IF grön  -      
 
21
10:00
lör
10:00    
Borgeby IP F-plan 7-manna 1
Bjärreds IF blå - Torns IF svart  -      
21
10:00
lör
10:00    
Tornvallen, Stångby konstgräs 7-manna 1
Torns IF vit - Stehags AIF   -      
21
11:00
lör
11:00    
Tornvallen, Stångby konstgräs 7-manna 1
Torns IF grön - Veberöds AIF grön  -      
22
12:00
sön
12:00    
Klostergårdens IP, konstgräsplan, 7 mot 7 (1)
Lunds BK blå - Torns IF orange  -      
 
28
10:00
lör
10:00    
Tornvallen, Stångby konstgräs 7-manna 1
Torns IF orange - Åkarps IF 1  -      
28
11:30
lör
11:30    
Åkarps IP, konstgräs 7-manna 1
Åkarps IF 3 - Torns IF vit  -      
29
10:00
sön
10:00    
Borgeby IP B-plan 7-manna 1
Bjärreds IF grön - Torns IF grön  -      
29
11:00
sön
11:00    
Tornvallen, Stångby konstgräs 7-manna 1
Torns IF svart - IF Limhamn Bunkeflo L blå  -      
OKTOBER 2024
 
05
10:00
lör
10:00    
Staffansvallen Plan 3, konstgräs 7-manna 1
Staffanstorp United FC svart - Torns IF svart  -      
06
09:00
sön
09:00    
Lomma IP B-plan, konstgräs 7-manna 3
GIF Nike grön - Torns IF vit  -      
06
09:45
sön
09:45    
Smörlyckans IP, plan 1 7-manna 2
Lunds SK - Torns IF grön  -      
06
10:00
sön
10:00    
Tornvallen, Stångby konstgräs 7-manna 1
Torns IF orange - BK Höllviken röd  -      
 
12
10:00
lör
10:00    
Tornvallen, Stångby konstgräs 7-manna 1
Torns IF svart - Lunds BK gul  -      
12
11:30
lör
11:30    
Tornvallen, Stångby konstgräs 7-manna 1
Torns IF grön - Uppåkra IF gul  -      
13
09:00
sön
09:00    
Lomma IP B-plan, konstgräs 7-manna 3
GIF Nike röd - Torns IF orange  -      
13
10:00
sön
10:00    
Tornvallen, Stångby konstgräs 7-manna 1
Torns IF vit - Veberöds AIF blå  -      
 
Huvudsponsor
Sponsorer
Twitter
Facebook
Instagram