SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta. Här kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
Torns IF
En klubb - ett hjärta

Kontakt
Semesterstängt på kansliet i juli. Svarar på mail sporadiskt under denna period.
 
Kanslist

Öppettider kansli

 
 

 

 
Nikki Björklund Måndag 10:00-14:00 
Telefon: 046-248665  Tisdag 10:00-14:00 

E-post: kanslist@tornsif.se

 

Onsdag 10:00-14:00 
  Torsdag

10:00-14:00

  Fredag 11:00-15:00 
  Lördag Stängt
  Söndag Stängt
     
Vaktmästare Öppettider vaktmästeri  

Khalid Alikhil, Shu-Chien Persson

Mån-fre 07:00-15:30  
E-post: vaktmastare@tornsif.se    

För bokningar och hyra av hall eller cafeteria - kontakta kansliet
För förfrågningar om kvarglömda saker - kontakta vaktmästeriet.

För utkvittering av nycklar kontakta vaktmästeriet. 

Klubbchef    
Markus Björklund   klubbchef@tornsif.se
     
Sportchef  

 

Simon Forsén 0733-926148

sportchef@tornsif.se

   

 

Akademichef    
Hampus Danielsson 0725-167720 akademichef@tornsif.se
     
Utvecklingschef    
Amir Darban Khales 0709-658120 utvecklingschef@tornsif.se
     
Sponsringsansvarig    

Sponsorgruppen

  sponsor@tornsif.se
     
Kommunikation    
Philip Hammarstedt   kommunikation@tornsif.se 
     
Domartillsättare    
Wilmer Forssander   wilmer.forssander@gmail.com

Betalning

Bankgiro 963-4197
 
Swish
Torns IF Cafeteria                            123 288 60 83
Torns IF Entré                                   123 515 29 62
Torns IF Gym                                    123 253 15 49
Torns IF Tennis                                 123 009 78 16
Torns IF Övrigt                                  123 251 74 98
Torns IF Spelar- och Ledarkläder  123 472 49 28
Adress
Torns IF
Stångby IP
226 51 Lund
Kontaktinformation för styrelse, lag och övriga aktivitetsgrupper finns på egna sidor.
 
Huvudsponsor
Sponsorer
Twitter
Facebook
Instagram