SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta. Här kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
Torns IF
En klubb - ett hjärta
P2010

Matcher
DECEMBER 2021
 
04
12:00
lör
12:00    
Konstgräsplan
Bk Olympic - Torns IF  -      
04
13:00
lör
13:00    
Konstgräsplan
Torns IF - Dösjöbro IF  -      
05
15:00
sön
15:00    
Konstgräsplan
Torns IF - Limhamn F  -      
 
11
14:00
lör
14:00    
Konstgräsplan
Eskilsminne IF - Torns IF  -      
12
10:00
sön
10:00    
Konstgräsplan
Torns IF - Husie IF  -      
 
18
10:00
lör
10:00    
Konstgräsplan
Torns IF - Staffanstorp United  -      
JANUARI 2022
 
15
10:30
lör
10:30    
Konstgräsplan
Svedala IF - Torns IF  -      
 
23
10:00
sön
10:00    
Konstgräsplan
Torns IF - Södra Sandby IF  -      
23
10:00
sön
10:00    
Konstgräsplan
Torns IF - Södra Sandby  -      
FEBRUARI 2022
 
05
10:00
lör
10:00    
Naturgräs 7-manna
Södra Sandby IF - Torns IF  -      
06
10:00
sön
10:00    
Naturgräs 7-manna
Södra Sandby IF - Torns IF  -      
 
12
10:00
lör
10:00    
Naturgräs 7-manna
Torns IF - Staffanstorp United  -      
13
10:30
sön
10:30    
Naturgräs 7-manna
Vellinge IF - Torns IF  -      
 
19
09:45
lör
09:45    
Naturgräs 7-manna
Uppåkra IF - Torns IF  -      
20
10:00
sön
10:00    
Naturgräs 7-manna
Torns IF - Kävlinge Harrie  -      
MARS 2022
 
05
12:00
lör
12:00    
Naturgräs 7-manna
Staffanstorp United - Torns IF  -      
05
15:00
lör
15:00    
Konstgräsplan
Torns IF - Torns IF  -      
 
12
12:30
lör
12:30    
Konstgräsplan
Torns IF - Bara IF  -      
12
12:30
lör
12:30    
Konstgräsplan
Torns IF - Bara IF  -      
 
19
10:00
lör
10:00    
Konstgräsplan
Torns IF - BK Höllviken  -      
20
11:00
sön
11:00    
Naturgräs 7-manna
IF Lödde - Torns IF  -      
 
26
10:00
lör
10:00    
Konstgräsplan
Torns IF - Kävlinge Harrie FF  -      
27
14:30
sön
14:30    
Konstgräsplan
Torns IF - Kävlinge Harrie FF  -      
APRIL 2022
 
03
11:30
sön
11:30    
Naturgräs 7-manna
FC Trelleborg - Torns IF  -      
 
10
10:00
sön
10:00    
Dösjöbro IP B-plan 7-manna 1
Dösjöbro IF svart - Torns IF orange  -      
10
10:00
sön
10:00    
Lindängens IP, Malmö konstgräs 7-manna 2
BK Olympic grön - Torns IF svart  -      
 
16
10:00
lör
10:00    
Konstgräsplan
Torns IF - Linero IF  -      
 
18
09:30
mån
09:30    
Tornvallen, Stångby konstgräs 7-manna 2
Torns IF orange - Bara GoIF svart  -      
23
10:00
lör
10:00    
Tornvallen, Stångby konstgräs 7-manna 2
Torns IF orange - Malmö FF  -      
23
12:00
lör
12:00    
Lomma IP B-plan, konstgräs 7-manna 2
GIF Nike röd - Torns IF svart  -      
 
30
09:30
lör
09:30    
Tornvallen, Stångby konstgräs 7-manna 2
Torns IF svart - Linero IF röd  -      
MAJ 2022
 
01
10:15
sön
10:15    
Mariedals IP konstgräs 7-manna 2
Lilla Torg FF blå - Torns IF orange  -      
 
07
10:00
lör
10:00    
Furulunds IK
Torns IF orange - IF Limhamn Bunkeflo B1  -      
07
12:00
lör
12:00    
Färs & Frosta Arena, Höör B-plan 7-manna
Höörs IS blå - Torns IF svart  -      
 
14
10:00
lör
10:00    
Vikenplanen, Furulund 7-manna 1
Torns IF svart - Kävlinge Harrie FF röd  -      
14
12:45
lör
12:45    
Rosengårds IP konstgräs 7-manna 1
FC Rosengård 1917 vit - Torns IF orange  -      
15
15:30
sön
15:30    
Konstgräsplan
BK Höllviken - Torns IF  -      
 
19
18:00
tor
18:00    
Naturgräs 7-manna
Bara GIF - Torns IF  -      
19
18:30
tor
18:30    
Husarängens IP plan 2 7-manna 1
Torns IF orange - Eslövs BK randig  -      
21
12:00
lör
12:00    
Hörby IP E-plan 7-manna 1
Hörby FF vit - Torns IF svart  -      
 
26
10:15
tor
10:15    
Naturgräs 7-manna
Bara GIF - Torns IF  -      
27
10:15
fre
10:15    
Naturgräs 7-manna
Bara GIF - Torns IF  -      
29
10:00
sön
10:00    
Konstgräsplan
Södra Sandby IF - Torns IF  -      
JUNI 2022
 
05
10:00
sön
10:00    
Aggarpsvallen, A-plan, konstgräs 7-manna 1
Svedala IF svart - Torns IF orange  -      
 
06
10:00
mån
10:00    
Tornvallen, Stångby konstgräs 7-manna 2
Torns IF svart - Lunds BK gul  -      
11
12:00
lör
12:00    
Staffansvallen Plan 3, konstgräs 7-manna 2
Staffanstorp United FC blå - Torns IF svart  -      
11
14:00
lör
14:00    
Bäckavallen B-plan 7-manna 1
Spjutstorps IF röd - Torns IF orange  -      
 
17
16:40
fre
16:40    
Sölvesborgscupen
Nosaby IF - Torns IF  -      
17
18:20
fre
18:20    
Sölvesborgscupen
Lunds FF - Torns IF  -      
18
12:50
lör
12:50    
Sölvesborgscupen
Sölvesborgs Goif - Torns IF  -      
18
13:40
lör
13:40    
Sölvesborgscupen
BK Höllviken - Torns IF  -      
18
17:10
lör
17:10    
Sölvesborgscupen
Växjö BK - Torns IF  -      
18
19:30
lör
19:30    
Sölvesborgscupen
Räppe Goif - Torns IF  -      
19
09:40
sön
09:40    
Sölvesborgscupen
Ystad IF - Torns IF  -      
19
09:40
sön
09:40    
Sölvesborgscupen
Lunds FF - Torns IF  -      
19
12:10
sön
12:10    
Cafeteria
FC Forca Kosovo - Torns IF  -      
19
13:00
sön
13:00    
Sölvesborgscupen
BK Höllviken - Torns IF  -      
AUGUSTI 2022
 
05
10:40
fre
10:40    
Harlyckan 3A, Helsingborg
Torns IF - Fortuna FF Svart   -      
05
10:40
fre
10:40    
Västergård 2, Helsingborg
Torns IF Blå - Helsingborgs IF Östra   -      
05
14:00
fre
14:00    
Filborna IP 1B, Helsingborg
Torns IF - Hovås Billdal IF 2  -      
05
14:40
fre
14:40    
Västergård 2, Helsingborg
Torns IF - Lerums IS 2  -      
05
17:20
fre
17:20    
Norrvalla IP 6A
Torns IF - BK Olympic Grön   -      
05
17:20
fre
17:20    
Filborna IP 1A, Helsingborg
Torns IF - Höganös BK 1  -      
06
08:40
lör
08:40    
Norrvall IP 6B
Torns IF Gul - Hovås Billdal IF 1  -      
06
09:20
lör
09:20    
Norrvalla IP 6A
Torns IF Blå - BK Astrio Vit  -      
06
12:40
lör
12:40    
Norrvalla IP 7
Torns IF Gul - Limhamn Bunkeflo L2  -      
06
12:40
lör
12:40    
Harlyckan 2B
Torns IF Blå - Dösjöbro IF  -      
06
16:00
lör
16:00    
Filborna IP 2
Torns IF - FF Atletiko Malmö  -      
06
16:40
lör
16:40    
Harlyckan 3B
Torns IF Blå - Råå IF Blå  -      
07
09:20
sön
09:20    
Harlyckan 2A
Torns IF Gul - Skövde AIK 1  -      
07
09:20
sön
09:20    
Filborna IP 1B
Torns IF Blå - Allerums GIF  -      
07
12:00
sön
12:00    
Hedens IP 2B
Torns IF Blå - Hittarps IK Vit   -      
07
12:40
sön
12:40    
Harlyckan Quarnplan 1B
Torns IF Gul - Fortuna FF Röd   -      
07
16:00
sön
16:00    
Västergård 4
Torns IF Gul - Hittarps IK Blå   -      
07
16:00
sön
16:00    
Råå IP 2
Torns IF Blå - BK Astrio Svart   -      
 
14
12:00
sön
12:00    
Höganäs Sportcenter
Torns IF - Eskilsminne 2  -      
14
12:50
sön
12:50    
Höganäs Sportcenter Plan 1
Torns IF - Höganäs 2  -      
14
13:40
sön
13:40    
Höganäs Sportcenter Plan 4
Torns IF - Hittarp 2  -      
 
20
11:30
lör
11:30    
Borgeby IP F-plan 7-manna 2
Bjärreds IF röd - Torns IF svart  -      
21
11:30
sön
11:30    
Bara IP A-plan
Bara GoIF svart - Torns IF orange  -      
 
27
10:00
lör
10:00    
Tornvallen, Stångby konstgräs 7-manna 1
Torns IF svart - Hörby FF vit  -      
28
10:00
sön
10:00    
Tornvallen, Stångby konstgräs 7-manna 2
Torns IF orange - IF Limhamn Bunkeflo B1  -      
SEPTEMBER 2022
 
01
17:45
tor
17:45    
Naturgräs 11-manna
Bara GIF - Torns IF  -      
04
10:00
sön
10:00    
Tornvallen, Stångby konstgräs 7-manna 2
Torns IF orange - IFK Malmö FK  -      
04
12:00
sön
12:00    
Tornvallen, Stångby konstgräs 7-manna 2
Torns IF svart - BK Olympic grön  -      
 
11
10:00
sön
10:00    
Färs & Frosta Arena, Höör B-plan 7-manna
Höörs IS blå - Torns IF svart  -      
11
11:30
sön
11:30    
Limhamns IP 1 Konstgräs 7-manna 2
IF Limhamn Bunkeflo L1 - Torns IF orange  -      
 
17
09:30
lör
09:30    
Tornvallen, Stångby konstgräs 7-manna 2
Torns IF svart - Eslövs BK svart  -      
18
10:00
sön
10:00    
Tornvallen, Stångby konstgräs 7-manna 2
Torns IF orange - Oxie SK svart  -      
 
24
12:00
lör
12:00    
Staffansvallen Plan 3, konstgräs 7-manna 2
Staffanstorp United FC blå - Torns IF svart  -      
25
10:00
sön
10:00    
Mellanhedens IP A-plan 7-manna 1
FC Bellevue - Torns IF orange  -      
OKTOBER 2022
 
01
10:00
lör
10:00    
Tornvallen, Stångby konstgräs 7-manna 2
Torns IF orange - FC Rosengård 1917 vit  -      
01
12:00
lör
12:00    
Konstgräsplan
Torns IF - Staffanstorp United  -      
02
10:00
sön
10:00    
Tornvallen, Stångby konstgräs 7-manna 2
Torns IF svart - GIF Nike röd  -      
 
08
10:00
lör
10:00    
Linero IP B-plan 7-manna A
Linero IF röd - Torns IF svart  -      
 
11
18:00
tis
18:00    
Limhamns IP 1 Konstgräs 7-manna 1
Limhamns FF vit - Torns IF orange  -      
15
10:00
lör
10:00    
Tornvallen, Stångby konstgräs 7-manna 2
Torns IF orange - Landskrona BoIS  -      
16
10:00
sön
10:00    
Tornvallen, Stångby konstgräs 7-manna 2
Torns IF svart - Hardeberga BK  -      
 
22
10:00
lör
10:00    
Konstgräsplan
Torns IF - IF Lödde  -      
22
12:00
lör
12:00    
Konstgräsplan
Torns IF - Södra Sandby IF  -      
 
29
09:30
lör
09:30    
Konstgräsplan
Torns IF - Kävlinge Harrie FF  -      
30
10:00
sön
10:00    
Konstgräsplan
Torns IF - Linero IF  -      
NOVEMBER 2022
 
13
11:30
sön
11:30    
Konstgräsplan
Torns IF - Torns IF  -      
 
19
11:00
lör
11:00    
Bara IP
Bara GIF - Torns IF  -      
19
13:00
lör
13:00    
Bara IP
Bara GIF - Torns IF  -      
20
11:00
sön
11:00    
Konstgräsplan
Torns IF - Helsingborgs IF  -      
 
26
14:00
lör
14:00    
Konstgräsplan
Torns IF - GIF Nike  -      
27
11:30
sön
11:30    
Konstgräsplan
Torns IF - Eskilsminne IF  -      
27
13:30
sön
13:30    
Konstgräsplan
Torns IF - Eskilsminne IF  -      
DECEMBER 2022
 
03
15:30
lör
15:30    
Konstgräsplan
Torns IF - FC Bellevue  -      
04
11:00
sön
11:00    
Konstgräsplan
Torns IF P2010 - Torns IF P09  -      
 
06
19:00
tis
19:00    
Gunnesbo Gård
FC Bellevue - Torns IF  -      
10
12:00
lör
12:00    
Konstgräsplan
Torns IF - Åkarps IF  -      
10
14:30
lör
14:30    
Fågelvallen
Värpinge IF - Torns IF  -      
11
12:00
sön
12:00    
Konstgräsplan
Torns IF - Trelleborgs FF  -      
 
Huvudsponsorer
Stöd Torns IF via
Twitter
Facebook
Instagram
Ettanfotboll