Vi använder Cookies för att ge dig en så bra upplevelse som möjligt.
Torns IF
En klubb - ett hjärta

Spelade matcher
SEPTEMBER 2020
 
21
19:00
mån
19:00    
P19, Tornvallen, Stngby konstgrs
P19 » 
Torns IF - IF Lödde
1  -  0  
 
20
15:00
sön
15:00    
P16, Linero IP A-plan
P16 » 
Linero IF - Torns IF
3  -  1  
20
14:00
sön
14:00    
Dam, Tornvallen, Stångby A-plan
Dam » 
Torns IF - Råå IF
2  -  4  
20
10:00
sön
10:00    
P2010, Södra Sandby IP gräsplan 3 7 manna 1
P2010 » 
Södra Sandby IF - Torns IF
  -      
20
08:30
sön
08:30    
FP2012, Konstgräsplan
 
FP2012 » 
- Torns IF
  -      
19
15:00
lör
15:00    
Herr, Tornvallen, Stångby A-plan
Herr » 
Torns IF - FC Linköping City
3  -  0  
19
14:00
lör
14:00    
F2008/09, Malmö Stadionområdet Plan 9 konstgräs 7-manna 1
Malmö FF Vit - Torns IF  -      
19
13:00
lör
13:00    
P19, Höllvikens IP plan 4 konstgräs
P19 » 
BK Höllviken - Torns IF
0  -  5  
19
11:30
lör
11:30    
P2010, Konstgräsplan
P2010 » 
Torns IF - Eslövs BK
  -      
19
11:00
lör
11:00    
P2009, Gislövs IP B-plan 7-manna 1
P2009 » 
Gislövs IF - Torns IF svart
  -      
19
10:00
lör
10:00    
F2010/11, Genarps IP
Genarps IF - Torns IF  -      
19
10:00
lör
10:00    
P2008, Tornvallen, Stngby konstgräs 7-manna 1
P2008 » 
Torns IF svart - Eslövs BK svart
  -      
19
10:00
lör
10:00    
P2011, Tornvallen, Stångby konstgräs 5-manna 1B
P2011 » 
Torns IF orange - Uppåkra IF grön
  -      
19
10:00
lör
10:00    
P2011, Tornvallen, Stångby konstgräs 5-manna 1A
P2011 » 
Torns IF svart - Dalby GIF 1
  -      
18
17:45
fre
17:45    
P2007, Smrlyckans IP Plan 3
P2007 » 
Lunds FF - Torns IF svart
3  -  0  
17
20:00
tor
20:00    
Oldboys, Tornvallen, Stångby konstgräs
Oldboys » 
Torns IF - IF Lödde
2  -  1  
 
13
16:00
sön
16:00    
Dam, Odenvallen A-plan
Dam » 
Röstånga IS - Torns IF
0  -  4  
13
16:00
sön
16:00    
F2010/11, Konstgräsplan
Linero IF - Torns IF  -      
13
16:00
sön
16:00    
P2008, Färs & Frosta Arena, Höör B-plan 7-manna
P2008 » 
Höörs IS blå - Torns IF svart
  -      
13
14:00
sön
14:00    
FP2012, Konstgräsplan
FP2012 » 
Lödde - Torns IF
  -      
13
13:00
sön
13:00    
P19, Tornvallen, Stångby konstgräs
P19 » 
Torns IF - Staffanstorp United FC
4  -  0  
13
11:30
sön
11:30    
P2011, Aggarpsvallen, konstgräs 1 5-manna 1
P2011 » 
Svedala IF vit - Torns IF orange
  -      
13
11:00
sön
11:00    
P2009, Tornvallen, Stångby konstgräs 7-manna 1
P2009 » 
Torns IF svart - Linero IF vit
  -      
13
09:30
sön
09:30    
P2010, Konstgräsplan
P2010 » 
Torns IF - Värpinge IF
  -      
13
09:30
sön
09:30    
P2011, Tornvallen, Stångby konstgräs 5-manna 1A
P2011 » 
Torns IF grön - Furulunds IK vit
  -      
12
15:00
lör
15:00    
Herr, Södermalms IP
Herr » 
Skövde AIK - Torns IF
1  -  1  
12
13:00
lör
13:00    
P16, Tornvallen, Stångby konstgräs
P16 » 
Torns IF - Ystads IF FF
1  -  4  
12
13:00
lör
13:00    
P2008, Bäckagårds IP plan 2 7-manna 2
P2008 » 
Kvarnby IK blå - Torns IF orange
  -      
12
11:20
lör
11:20    
P2007, Tornvallen, Stngby konstgrs 9-manna
P2007 » 
Torns IF orange - Harlösa IF
2  -  2  
12
11:00
lör
11:00    
F2008/09, Tornvallen, Stångby konstgräs 7-manna 2
Torns IF - Dalby GIF  -      
12
11:00
lör
11:00    
P2010, Borgeby IP B-plan 7-manna 2
P2010 » 
Bjärreds IF - Torns IF
  -      
12
10:00
lör
10:00    
P2011, Borgeby IP D-plan 5-manna 1
P2011 » 
Bjärreds IF blå - Torns IF svart
  -      
12
09:30
lör
09:30    
F2010/11, Tornvallen, Stångby konstgräs 7-manna 1
Torns IF - Lunds BOIS  -      
12
09:30
lör
09:30    
P2009, Tornvallen, Stångby konstgräs 7-manna 2
P2009 » 
Torns IF - Harrie FF blå
  -      
07
19:00
mån
19:00    
P19, Tornvallen, Stngby konstgrs
P19 » 
Torns IF - BK Olympic
0  -  4  
 
06
18:00
sön
18:00    
F2010/11, Tornavallen B-plan 7-manna 1
Torna Hällestads IF - Torns IF  -      
06
17:00
sön
17:00    
Oldboys, Uppåkravallen, konstgräs 1
Oldboys » 
Uppåkra IF - Torns IF
2  -  1  
06
15:00
sön
15:00    
P16, Åkarps IP, B-plan
P16 » 
Åkarps IF - Torns IF
7  -  2  
06
11:30
sön
11:30    
P2007, Linero IP A-plan 7-manna A
P2007 » 
Linero IF vit - Torns IF svart
2  -  1  
06
10:00
sön
10:00    
P2008, Tornvallen, Stångby konstgräs 7-manna 1
P2008 » 
Torns IF svart - Dalby GIF
  -      
06
10:00
sön
10:00    
P2010, Konstgräsplan
P2010 » 
Torns IF - Bara GoIF
  -      
05
15:00
lör
15:00    
Herr, Tornvallen, Stångby A-plan
Herr » 
Torns IF - Tvååkers IF
1  -  1  
05
13:00
lör
13:00    
P2007, Husarngens IP A-plan 9-manna
P2007 » 
Eslövs BK svart - Torns IF orange
3  -  0  
05
13:00
lör
13:00    
P2009, Dösjöbro IP konstgräs 7-manna 1
P2009 » 
Dösjöbro IF vit - Torns IF
  -      
05
12:00
lör
12:00    
Dam, Spannarps IP A-plan
Dam » 
Strövelstorps GoIF/IF Salamis - Torns IF
1  -  1  
05
11:30
lör
11:30    
FP2012, Husarängen
FP2012 » 
Eslöv - Torns IF
  -      
05
10:00
lör
10:00    
F2008/09, Linero IP A-plan 7-manna B
Linero IF röd - Torns IF  -      
05
10:00
lör
10:00    
P2008, Tornvallen, Stngby konstgrs 7-manna 2
P2008 » 
Torns IF orange - GIF Nike grön
  -      
05
10:00
lör
10:00    
P2009, Smörlyckans IP Plan 4
P2009 » 
Lunds FF grön - Torns IF svart
  -      
05
10:00
lör
10:00    
P2010, Linero IP B-plan 7-manna B
P2010 » 
Torns IF - Linero IF
  -      
05
10:00
lör
10:00    
P2011, Tornvallen, Stångby konstgräs 5-manna 1B
P2011 » 
Torns IF svart - GIF Nike grön
  -      
05
10:00
lör
10:00    
P2011, Tornvallen, Stångby konstgräs 5-manna 1A
P2011 » 
Torns IF orange - BK Höllviken grå
  -      
05
10:00
lör
10:00    
P2011, Högalids IP C-plan 5-manna 1
P2011 » 
Kävlinge GoIF - Torns IF grön
  -      
02
19:00
ons
19:00    
Herr, Klostergårdens IP
Herr » 
Lunds BK - Torns IF
0  -  0  
AUGUSTI 2020
 
31
19:00
mån
19:00    
P19, Tornvallen, Stngby konstgrs
P19 » 
Torns IF - Tomelilla IF
3  -  1  
 
30
15:00
sön
15:00    
P16, Tornvallen, Stångby konstgräs
P16 » 
Torns IF - KSF Prespa Birlik
1  -  3  
30
13:30
sön
13:30    
FP2012, Konstgräsplan
FP2012 » 
Linero - Torns IF
  -      
30
13:00
sön
13:00    
P19, Tornvallen, Stångby konstgräs
P19 » 
Torns IF - Hittarps IK
1  -  0  
30
11:30
sön
11:30    
P2011, Tolvans IP B-plan 5-manna 1
P2011 » 
IF Lödde svart - Torns IF svart
  -      
30
11:00
sön
11:00    
P2007, Tornvallen, Stngby konstgrs 9-manna
P2007 » 
Torns IF orange - Harrie FF blå
3  -  4  
30
11:00
sön
11:00    
P2010, Konstgräsplan
P2010 » 
Torns IF - Hörby FF
  -      
30
10:00
sön
10:00    
P2008, Smrlyckans IP Plan 4
P2008 » 
Lunds FF vit - Torns IF svart
  -      
30
09:30
sön
09:30    
P2011, Tornvallen, Stångby konstgräs 5-manna 1A
P2011 » 
Torns IF orange - Bjärreds IF röd
  -      
30
09:30
sön
09:30    
P2011, Tornvallen, Stångby konstgräs 5-manna 1B
P2011 » 
Torns IF grön - Hörby FF vit
  -      
29
15:00
lör
15:00    
Herr, Tornvallen, Stångby A-plan
Herr » 
Torns IF - Skövde AIK
2  -  2  
29
13:00
lör
13:00    
Dam, Kvidinge IP A-plan
Dam » 
Kvidinge IF - Torns IF
0  -  4  
29
11:00
lör
11:00    
P2008, Tornvallen, Stångby konstgräs 7-manna 2
P2008 » 
Torns IF orange - Husie IF grön
  -      
29
11:00
lör
11:00    
P2009, Tornvallen, Stångby konstgräs 7-manna 1
P2009 » 
Torns IF - Åkarps IF 2
  -      
29
09:30
lör
09:30    
F2008/09, Tornvallen, Stångby konstgräs 7-manna 2
Torns IF - FC Rosengård  -      
29
09:30
lör
09:30    
P2010, Konstgräsplan
P2010 » 
Torns IF - Åkarp IF
  -      
28
18:30
fre
18:30    
P2007, Tornvallen, Stngby konstgrs 9-manna
P2007 » 
Torns IF svart - IF Lödde gul
4  -  2  
28
18:30
fre
18:30    
P2009, Tornvallen, Stångby konstgräs 7-manna 1
P2009 » 
Torns IF svart - Lunds BK vit
  -      
27
20:00
tor
20:00    
Oldboys, Tornvallen, Stångby konstgräs
Oldboys » 
Torns IF - Höörs IS
4  -  0  
26
19:00
ons
19:00    
Dam, Hgans Sportcenter A-plan
Dam » 
Kullabygdens DFF - Torns IF
4  -  1  
 
23
17:00
sön
17:00    
Herr, Finnvedsvallen
Herr » 
IFK Värnamo - Torns IF
1  -  1  
23
16:30
sön
16:30    
Oldboys, Dösjöbro IP A-plan
Oldboys » 
Dösjöbro IF - Torns IF
2  -  1  
23
14:00
sön
14:00    
P2008, Lerbäcksskolans IP konstgräsplan 7-manna
P2008 » 
Värpinge IF röd - Torns IF svart
  -      
23
11:00
sön
11:00    
P2010, Konstgräsplan
P2010 » 
Husie IF - Torns IF
  -      
23
10:00
sön
10:00    
FP2012, Konstgräsplan
FP2012 » 
Åkarp - Torns IF
  -      
23
10:00
sön
10:00    
P2009, Klostergårdens IP plan 4A konstgräs 7-manna
P2009 » 
Lunds BK röd - Torns IF
  -      
22
14:00
lör
14:00    
Dam, Tornvallen, Stångby A-plan
Dam » 
Torns IF - Helsingborgs FF
1  -  1  
22
13:00
lör
13:00    
P2010, Konstgräsplan
P2010 » 
Trollenäs IF - Torns IF
  -      
22
12:00
lör
12:00    
F2008/09, Staffansvallen Plan 3, konstgräs 7-manna 2
FC Staffanstorp vit - Torns IF  -      
22
12:00
lör
12:00    
P19, Österås IP B-plan
P19 » 
IFK Hässleholm - Torns IF
1  -  2  
22
12:00
lör
12:00    
P2008, Limhamns IP, plan 1, konstgräs
P2008 » 
IF Limhamn Bunkeflo L1 - Torns IF orange
  -      
22
11:00
lör
11:00    
P2007, Tornvallen, Stngby konstgrs 9-manna
P2007 » 
Torns IF orange - Maglasäte IF
3  -  2  
22
11:00
lör
11:00    
P2011, Fågelskolans IP A-plan 5-manna
P2011 » 
Värpinge IF - Torns IF orange
  -      
22
10:00
lör
10:00    
P2009, Högalids IP, B-plan 7-manna 1
P2009 » 
Kävlinge GoIF - Torns IF svart
  -      
22
10:00
lör
10:00    
P2011, Tornvallen, Stångby konstgräs 5-manna 1B
P2011 » 
Torns IF svart - Hardeberga BK
  -      
22
10:00
lör
10:00    
P2011, Tornvallen, Stångby konstgräs 5-manna 1A
P2011 » 
Torns IF grön - Norra Rörums GIF
  -      
22
09:30
lör
09:30    
FP2012, Konstgräsplan
FP2012 » 
Torns IF - Torns IF
  -      
21
19:00
fre
19:00    
P2007, Svalebo, konstgrs 9-manna
P2007 » 
Veberöds AIF svart - Torns IF svart
1  -  1  
18
19:00
tis
19:00    
Dam, Tornvallen, Stångby A-plan
Dam » 
Torns IF - Billesholms IK
4  -  2  
17
18:30
mån
18:30    
P2007, Tornvallen, Stngby konstgrs 9-manna
P2007 » 
Torns IF svart - Staffanstorp United FC lila
2  -  6  
 
16
14:30
sön
14:30    
Dam, Lomma IP A-plan, konstgräs
Dam » 
GIF Nike - Torns IF
3  -  1  
16
12:30
sön
12:30    
P19, Tornvallen, Stångby konstgräs
P19 » 
Torns IF - IFK Osby/Osby FF
11  -  0  
16
11:00
sön
11:00    
F2010/11, Oxievångs IP, konstgräs 7-manna 1
Oxie SK svart - Torns IF  -      
16
11:00
sön
11:00    
P2007, Dalby IP A-plan 9-manna
P2007 » 
Dalby GIF vit - Torns IF orange
  -      
16
11:00
sön
11:00    
P2008, Tornvallen, Stångby konstgräs 7-manna 2
P2008 » 
Torns IF orange - FC Rosengård 1917 vit
  -      
16
11:00
sön
11:00    
P2009, Tornvallen, Stångby konstgräs 7-manna 1
P2009 » 
Torns IF svart - Löberöds IF
  -      
16
10:00
sön
10:00    
P2010, Konstgräsplan
P2010 » 
Torns IF - LB07
  -      
16
09:30
sön
09:30    
P2011, Tornvallen, Stångby konstgräs 5-manna 1A
P2011 » 
Torns IF orange - Linero IF vit
  -      
15
15:00
lör
15:00    
Herr, Tornvallen, Stngby A-plan
Herr » 
Torns IF - Oskarshamns AIK
2  -  0  
15
11:00
lör
11:00    
F2008/09, Tornvallen, Stångby konstgräs 7-manna 2
Torns IF - Oxie SK svart  -      
15
11:00
lör
11:00    
P16, Klagshamns IP plan 2
P16 » 
IFK Klagshamn - Torns IF
2  -  2  
15
11:00
lör
11:00    
P2008, Tornvallen, Stångby konstgräs 7-manna 1
P2008 » 
Torns IF svart - Hardeberga BK röd
  -      
15
11:00
lör
11:00    
P2011, Fågelskolans IP A-plan 5-manna
P2011 » 
Värpinge IF röd - Torns IF grön
  -      
15
09:30
lör
09:30    
P2009, Tornvallen, Stångby konstgräs 7-manna 1
P2009 » 
Torns IF - Lunds BOIS
  -      
15
09:30
lör
09:30    
P2010, Konstgräsplan
P2010 » 
Torns IF - Bjärred IF
  -      
15
09:30
lör
09:30    
P2011, Uppåkravallen
P2011 » 
Uppåkra IF svart - Torns IF svart
  -      
12
19:00
ons
19:00    
Herr, Tornvallen, Stångby A-plan
Herr » 
Torns IF - Eskilsminne IF
1  -  1  
 
09
13:00
sön
13:00    
P16, Tornvallen, Stångby konstgräs
P16 » 
Torns IF - Staffanstorp United FC 2
1  -  3  
09
13:00
sön
13:00    
P19, Vellinge IP A-plan
P19 » 
Vellinge IF - Torns IF
2  -  3  
09
10:00
sön
10:00    
P2010, Konstgräsplan
P2010 » 
Torns IF - TFF
  -      
08
15:00
lör
15:00    
Herr, Idrottsparken Motala A
Herr » 
Motala AIF FK - Torns IF
2  -  2  
08
14:00
lör
14:00    
Dam, Tornvallen, Stångby A-plan
Dam » 
Torns IF - Fortuna FF
2  -  2  
08
11:00
lör
11:00    
P2007, Uppåkraskolan (Hjärup)
P2007 » 
Uppåkra IF - Torns IF
  -      
08
09:30
lör
09:30    
P2010, Konstgräsplan
P2010 » 
Torns IF - MFF
  -      
04
19:00
tis
19:00    
Herr, Kristianstads Fotbollsarena
Herr » 
Kristianstad FC - Torns IF
2  -  3  
04
19:00
tis
19:00    
P19, Södra Sandby IP, gräs
P19 » 
Södra Sandby IF 2 - Torns IF 2
1  -  0  
 
02
12:30
sön
12:30    
P16, Dalhems IP
P16 » 
BK Flagg - Torns IF
2  -  2  
JULI 2020
 
25
14:00
lör
14:00    
P19, Södra Sandby IP, naturgräs
P19 » 
Södra Sandby IF A - Torns IF 1
0  -  3  
 
18
15:00
lör
15:00    
Herr, Tornvallen, Stångby A-plan
Herr » 
Torns IF - Landskrona BoIS
0  -  0  
18
12:00
lör
12:00    
P19, Dalhems IP, naturgräs
P19 » 
BK Flagg A - Torns IF 1
2  -  1  
15
19:30
ons
19:30    
Herr, Övrevi A
Herr » 
Tvååkers IF - Torns IF
1  -  2  
 
12
13:00
sön
13:00    
P19, Konstgräsplan
P19 » 
Torns IF 1 - FK Besa A
6  -  4  
11
15:00
lör
15:00    
Herr, Tornvallen, Stångby A-plan
Herr » 
Torns IF - Utsikten
4  -  0  
10
15:00
fre
15:00    
P2008, Konstgräsplan
P2008 » 
Torns IF - Kvarnby IK
  -      
09
17:00
tor
17:00    
P2008, Konstgräsplan
P2008 » 
Torns IF - Dalby GIF
  -      
07
17:15
tis
17:15    
P2008, Konstgräsplan
P2008 » 
Torns IF - Furulund IK
  -      
06
17:15
mån
17:15    
P2008, Konstgräsplan
P2008 » 
Torns IF - Vellinge IF
  -      
 
05
15:00
sön
15:00    
Herr, Linköping Arena
Herr » 
FC Linköping City - Torns IF
1  -  1  
01
19:00
ons
19:00    
Herr, Tornvallen, Stångby A-plan
Herr » 
Torns IF - Lindome GIF
3  -  0  
JUNI 2020
 
27
15:00
lör
15:00    
Herr, Edsborgs IP A-plan
Herr » 
FC Trollhättan - Torns IF
2  -  1  
26
18:15
fre
18:15    
P2007, Harlösa IP
P2007 » 
Harlösa - Torns IF (B)
  -      
 
21
16:00
sön
16:00    
Herr, Tornvallen, Stångby A-plan
Herr » 
Torns IF - Qviding FIF
3  -  0  
17
19:30
ons
19:30    
Herr, Västra Mark IP
Herr » 
FK Karlskrona - Torns IF
1  -  1  
16
18:30
tis
18:30    
P2007, Tornvallen, Stångby konstgräs 9-manna
P2007 » 
Torns IF orange - Maglasäte IF (B)
10  -  2  
 
14
15:00
sön
15:00    
Herr, Tornvallen, Stångby A-plan
Herr » 
Torns IF - Assyriska Turabdin IK
1  -  1  
14
12:00
sön
12:00    
P2010, Naturgräs 7-manna
P2010 » 
GIF Nike - Torns IF
  -      
14
11:30
sön
11:30    
F2008/09, Tornvallen, Stångby konstgräs 7-manna 2
Torns IF - Askeröds IF  -      
14
11:30
sön
11:30    
P2007, Linero IP A-plan 7-manna B
P2007 » 
Linero IF röd (B) - Torns IF orange
4  -  3  
14
10:00
sön
10:00    
P2008, Tornvallen, Stångby konstgräs 7-manna 2
P2008 » 
Torns IF svart - Harrie FF blå
  -      
14
10:00
sön
10:00    
P2009, Tornvallen, Stångby konstgräs 7-manna 2
P2009 » 
Torns IF svart - Harrie FF blå
  -      
14
10:00
sön
10:00    
P2010, Konstgräsplan
P2010 » 
Torns IF - FC Rosengård 1917
  -      
13
13:00
lör
13:00    
P16, Konstgräsplan
P16 » 
Torns IF - BK Flagg
8  -  2  
13
12:00
lör
12:00    
P2010, Naturgräs 7-manna
P2010 » 
TFF - Torns IF
  -      
13
11:30
lör
11:30    
P2011, Högalids IP C-plan 5-manna 1
P2011 » 
Harrie FF röd - Torns IF grön
  -      
13
10:00
lör
10:00    
F2010/11, Övrig plats
Genarps IF - Torns IF  -      
13
09:30
lör
09:30    
P2008, Tornvallen, Stångby konstgräs 7-manna 2
P2008 » 
Torns IF orange - Eslövs BK röd
  -      
13
09:30
lör
09:30    
P2011, Tornvallen, Stångby konstgräs 5-manna 1B
P2011 » 
Torns IF orange - Dalby GIF 2
  -      
12
18:30
fre
18:30    
P2007, Högalids IP, B-plan 9-manna
P2007 » 
Harrie FF röd (C) - Torns IF svart
7  -  4  
 
07
14:00
sön
14:00    
P2011, Dalby IP konstgräs 5-manna öst 1
P2011 » 
Dalby GIF 1 - Torns IF svart
  -      
07
12:00
sön
12:00    
P2006, Tornvallen, Stångby konstgräs
P2006 » 
Torns IF - Dalby GIF
4  -  1  
07
12:00
sön
12:00    
P2008, Staffansvallen Plan 2, konstgräs 7-manna 2
P2008 » 
Staffanstorp United FC blå - Torns IF orange
  -      
07
11:00
sön
11:00    
P2009, Smörlyckans IP, Plan 5
P2009 » 
Lunds FF - Torns IF
  -      
07
10:00
sön
10:00    
F2010/11, Tornvallen, Stångby konstgräs 7-manna 1
Torns IF - Lunds FF  -      
07
10:00
sön
10:00    
P2010, Naturgräs 7-manna
P2010 » 
Torns IF - Lunds BK
  -      
06
13:00
lör
13:00    
F2010/11, Linero IP
Linero IF - Torns IF  -      
06
13:00
lör
13:00    
P16, Åkarps IP, B-plan
P16 » 
Åkarps IF - Torns IF
1  -  6  
06
11:30
lör
11:30    
P2007, Tornvallen, Stångby konstgräs 9-manna
P2007 » 
Torns IF svart - Löberöds IF (C)
2  -  4  
06
10:00
lör
10:00    
F2008/09, Uppåkravallen, konstgräs 2 7-manna 1
Uppåkra IF - Torns IF  -      
06
10:00
lör
10:00    
FP2012, Konstgräsplan
FP2012 » 
Genarp - Torns IF
  -      
06
10:00
lör
10:00    
P2008, Svalebo, konstgräs 7-manna 1
P2008 » 
Veberöds AIF - Torns IF svart
  -      
06
10:00
lör
10:00    
P2009, Svalebo, konstgräs 7-manna 1
P2009 » 
Veberöds AIF - Torns IF svart
  -      
06
10:00
lör
10:00    
P2010, Naturgräs 7-manna
P2010 » 
Staffanstorp United FC - Torns IF
  -      
06
10:00
lör
10:00    
P2011, Gamla IP, Klågerup konstgräs 5-manna 1
P2011 » 
Klågerups GoIF vit - Torns IF orange
  -      
06
10:00
lör
10:00    
P2011, Tornvallen, Stångby konstgräs 5-manna 2A
P2011 » 
Torns IF grön - Lunds BK röd
  -      
05
18:30
fre
18:30    
P2007, Högalids IP, A-plan 9-manna
P2007 » 
Harrie FF (B) - Torns IF
8  -  3  
MAJ 2020
 
31
15:00
sön
15:00    
P2006, Ölyckevallen A-plan
P2006 » 
GOF IF/Löberöds IF - Torns IF
1  -  3  
31
11:00
sön
11:00    
P2008, Tornvallen, Stångby konstgräs 7-manna 2
P2008 » 
Torns IF orange - Lunds BK gul
  -      
31
10:00
sön
10:00    
P2007, Linero IP A-plan 7-manna A
P2007 » 
Linero IF (C) - Torns IF
4  -  3  
31
10:00
sön
10:00    
P2011, Ölyckevallen C-plan 5-manna
P2011 » 
Löberöds IF - Torns IF grön
  -      
31
09:30
sön
09:30    
P2010, Konstgräsplan
P2010 » 
Torns IF - Bjärreds IF
  -      
31
09:30
sön
09:30    
P2011, Tornvallen, Stångby konstgräs 5-manna 2B
P2011 » 
Torns IF orange - GIF Nike blå
  -      
31
09:30
sön
09:30    
P2011, Tornvallen, Stångby konstgräs 5-manna 2B
P2011 » 
Torns IF svart - Bjärreds IF vit
  -      
30
11:00
lör
11:00    
P16, Svalövs IP A-plan
P16 » 
Svalövs BK - Torns IF
7  -  2  
30
11:00
lör
11:00    
P2007, Harlösa IP
P2007 » 
Harlösa (B) - Torns IF
  -      
30
10:00
lör
10:00    
F2010/11, Uppåkravallen, konstgräs 2 7-manna 1
Uppåkra IF - Torns IF  -      
30
10:00
lör
10:00    
FP2012, Konstgräsplan
FP2012 » 
Torns IF - Åkarp
  -      
30
10:00
lör
10:00    
P2009, Smörlyckans IP, konstgräs 7-manna 1
P2009 » 
Lunds FF vit - Torns IF
  -      
30
09:30
lör
09:30    
P2010, Konstgräsplan
P2010 » 
Uppåkra IF - Torns IF
  -      
29
18:30
fre
18:30    
F2008/09, Södra Sandby IP gräsplan 3 7-manna 1
Södra Sandby IF blå - Torns IF  -      
29
18:30
fre
18:30    
P2008, Tornvallen, Stångby konstgräs 7-manna 2
P2008 » 
Torns IF svart - Linero IF vit
  -      
29
18:30
fre
18:30    
P2009, Tornvallen, Stångby konstgräs 7-manna 2
P2009 » 
Torns IF svart - Linero IF vit
  -      
 
24
10:30
sön
10:30    
P2007, Konstgräsplan, Tornvallen
P2007 » 
Torns IF - Veberöd AIF (A/B)
  -      
24
10:00
sön
10:00    
P2010, Naturgräs 7-manna
P2010 » 
LB07 - Torns IF
  -      
23
09:30
lör
09:30    
P2010, Konstgräsplan
P2010 » 
Torns IF - Lunds BK
  -      
21
10:00
tor
10:00    
P2010, Konstgräsplan
P2010 » 
Linero - Torns IF
  -      
20
17:00
ons
17:00    
FP2013, Konstgräsplan
FP2013 » 
Torns IF - Värpinge
  -      
 
17
14:30
sön
14:30    
F2008/09, Tornvallen, Stångby konstgräs 7-manna 1
Torns IF - Malmö FF Vit  -      
17
14:30
sön
14:30    
F2010/11, Tornvallen, Stångby konstgräs 7-manna 2
Torns IF - Klågerups GoIF  -      
17
10:30
sön
10:30    
P2010, Konstgräsplan
P2010 » 
Arlövs BI - Torns IF
  -      
17
10:00
sön
10:00    
P2008, Husarängens IP plan 2 7-manna 1
P2008 » 
Eslövs BK svart - Torns IF svart
  -      
17
10:00
sön
10:00    
P2009, Husarängens IP plan 2 7-manna 1
P2009 » 
Eslövs BK svart - Torns IF svart
  -      
17
10:00
sön
10:00    
P2009, Tornvallen, Stångby konstgräs 7-manna 2
P2009 » 
Torns IF - Stehags AIF
  -      
17
09:20
sön
09:20    
P2008, Malmö Stadionområdet Plan 10 konstgräs 7-manna 1
P2008 » 
Malmö FF - Torns IF orange
  -      
16
13:00
lör
13:00    
P16, Tornvallen, Stångby konstgräs
P16 » 
Torns IF - Staffanstorp United FC 2
2  -  2  
16
11:30
lör
11:30    
P2011, Uppåkravallen
P2011 » 
Uppåkra IF grön - Torns IF orange
  -      
16
11:00
lör
11:00    
P2007, Tornvallen, Stångby konstgräs 9-manna
P2007 » 
Torns IF svart - IF Lödde (C/B)
3  -  3  
16
10:30
lör
10:30    
P2011, Lomma IP Knatteplan 1
P2011 » 
GIF Nike grön - Torns IF svart
  -      
16
09:30
lör
09:30    
P2010, Konstgräsplan
P2010 » 
Torns IF - Södra Sandby IF
  -      
16
09:30
lör
09:30    
P2011, Tornvallen, Stångby konstgräs 5-manna 1A
P2011 » 
Torns IF grön - Värpinge IF
  -      
15
19:00
fre
19:00    
P2006, Konstgräsplan
P2006 » 
Torns IF - Askeröds IF
0  -  2  
11
17:00
mån
17:00    
FP2013, Övrig plats
FP2013 » 
Värpinge - Torns IF
  -      
11
17:00
mån
17:00    
FP2013, Övrig plats
FP2013 » 
Värpinge - Torns IF
  -      
 
10
14:00
sön
14:00    
P16, Olympiafältet Plan 10 konstgräs
P16 » 
Stattena IF/Stattena IF Akademi - Torns IF
3  -  2  
10
11:30
sön
11:30    
F2008/09, Brovallen, Bunkeflostrand konstgräs 7-manna 2
IF Limhamn Bunkeflo 1 - Torns IF  -      
10
10:00
sön
10:00    
P2007, Färs & Frosta Arena, Höör konstgräs 9-manna
P2007 » 
Maglasäte IF - Torns IF orange
5  -  1  
10
10:00
sön
10:00    
P2009, Högalids IP, B-plan 7-manna 2
P2009 » 
Harrie FF blå - Torns IF
  -      
10
10:00
sön
10:00    
P2011, Vikenplanen
P2011 » 
Furulunds IK vit - Torns IF grön
  -      
09
12:30
lör
12:30    
F2010/11, Gunnesbo Gård A-plan 7-manna 1
Lunds BOIS - Torns IF  -      
09
11:00
lör
11:00    
P2008, Tornvallen, Stångby konstgräs 7-manna 2
P2008 » 
Torns IF svart - Höörs IS blå
  -      
09
11:00
lör
11:00    
P2009, Tornvallen, Stångby konstgräs 7-manna 2
P2009 » 
Torns IF svart - Höörs IS blå
  -      
09
10:30
lör
10:30    
P2010, Konstgräsplan
P2010 » 
Torns IF - BK Flagg
  -      
09
10:00
lör
10:00    
P2010, Konstgräsplan
P2010 » 
Hardeberga BK - Torns IF
  -      
09
09:30
lör
09:30    
P2011, Tornvallen, Stångby konstgräs 5-manna 2A
P2011 » 
Torns IF svart - IF Lödde svart
  -      
09
09:30
lör
09:30    
P2011, Tornvallen, Stångby konstgräs 5-manna 2A
P2011 » 
Torns IF orange - Svedala IF vit
  -      
09
09:00
lör
09:00    
FP2012, Konstgräsplan
FP2012 » 
GIF Nike - Torns IF
  -      
08
18:00
fre
18:00    
P2008, Tornvallen, Stångby konstgräs 7-manna 2
P2008 » 
Torns IF orange - Kvarnby IK blå
  -      
 
03
16:00
sön
16:00    
P2007, Vikenbadet
P2007 » 
Furulunds IK (C) - Torns IF svart
0  -  0  
03
11:00
sön
11:00    
P2009, Tornvallen, Stångby konstgräs 7-manna 2
P2009 » 
Torns IF - Dösjöbro IF vit
  -      
03
10:00
sön
10:00    
P2008, Knutsvallen B-plan 7-manna 1
P2008 » 
Hardeberga BK röd - Torns IF svart
  -      
03
10:00
sön
10:00    
P2009, Knutsvallen B-plan 7-manna 1
P2009 » 
Hardeberga BK röd - Torns IF svart
  -      
03
10:00
sön
10:00    
P2010, Konstgräsplan
P2010 » 
Torns IF - Linero IF
  -      
03
10:00
sön
10:00    
P2011, Knutsvallen B-plan 5-manna 1
P2011 » 
Hardeberga BK - Torns IF svart
  -      
03
09:30
sön
09:30    
P2011, Tornvallen, Stångby konstgräs 5-manna 2A
P2011 » 
Torns IF grön - Kävlinge GoIF
  -      
02
11:30
lör
11:30    
P2006, Mariedals IP A-plan
P2006 » 
Lilla Torg FF - Torns IF
3  -  3  
02
10:00
lör
10:00    
F2008/09, Tornvallen, Stångby konstgräs 7-manna 1
Torns IF - Linero IF röd  -      
02
10:00
lör
10:00    
F2010/11, Tornvallen, Stångby konstgräs 7-manna 2
Torns IF - Oxie SK svart  -      
01
18:00
fre
18:00    
P2010, Naturgräs 7-manna
P2010 » 
BK Höllviken - Torns IF
  -      
APRIL 2020
 
26
12:00
sön
12:00    
P2007, Konstgräsplan
P2007 » 
Torns IF - Eslövs BK (B)
  -      
26
11:30
sön
11:30    
F2008/09, Gamla IP
Klågerups GoIF - Torns IF  -      
26
10:00
sön
10:00    
P2008, Konstgräsplan
P2008 » 
Torns IF - LB07
  -      
26
10:00
sön
10:00    
P2008, Tornvallen, Stångby konstgräs 7-manna 1
P2008 » 
Torns IF svart - IF Limhamn Bunkeflo L1
  -      
26
10:00
sön
10:00    
P2010, Naturgräs 7-manna
P2010 » 
Torns IF - Lunds BK
  -      
25
12:00
lör
12:00    
P16, Klostergårdens IP
P16 » 
Lunds BK - Torns IF
3  -  3  
25
11:30
lör
11:30    
P2011, Linero IP
P2011 » 
Linero IF - Torns IF
  -      
25
11:00
lör
11:00    
P2009, Björkvallen, Önneköp B-plan 7-manna 1
P2009 » 
Önneköps IF - Torns IF
  -      
25
10:45
lör
10:45    
P2010, Konstgräsplan
P2010 » 
Torns IF - Malmö City FC
  -      
25
10:00
lör
10:00    
P2008, Svalebo IP
P2008 » 
Veberöds AIF - Torns IF
  -      
25
10:00
lör
10:00    
P2008, Husiegårds IP Konstgräs 7-manna 1
P2008 » 
Husie IF grön - Torns IF orange
  -      
25
10:00
lör
10:00    
P2009, Svalebo IP
P2009 » 
Veberöds AIF - Torns IF
  -      
25
09:30
lör
09:30    
FP2012, Konstgräsplan
FP2012 » 
Sandby - Torns IF
  -      
 
19
15:30
sön
15:30    
P19, Konstgräsplan
P19 » 
Linero IF U19 - Torns IF 2
3  -  1  
19
14:00
sön
14:00    
P16, Konstgräsplan
P16 » 
Torns IF - Staffanstorp United
0  -  6  
19
13:00
sön
13:00    
P2008, Sorgenfri IP
P2008 » 
Malmö City S - Torns IF
  -      
19
12:30
sön
12:30    
P2010, Konstgräsplan
P2010 » 
Torns IF - GIF Nike
  -      
19
11:00
sön
11:00    
P2008, Tornvallen, Stångby konstgräs 7-manna 2
P2008 » 
Torns IF orange - Malmö City FC svart
  -      
19
11:00
sön
11:00    
P2009, Tornvallen, Stångby konstgräs 7-manna 1
P2009 » 
Torns IF - Lunds BK röd
  -      
19
09:30
sön
09:30    
F2008/09, Tornvallen, Stångby konstgräs 7-manna 2
Torns IF - FC Staffanstorp vit  -      
18
12:30
lör
12:30    
F2010/11, Konstgräsplan
Torns IF - Linero IF  -      
18
09:30
lör
09:30    
P2008, Tornvallen, Stångby konstgräs 7-manna 2
P2008 » 
Torns IF svart - Dalby GIF
  -      
18
09:30
lör
09:30    
P2010, Konstgräsplan
P2010 » 
Torns IF - Tröllenäs IF
  -      
17
19:00
fre
19:00    
P2007, Berga, Eslöv Konstgräset
P2007 » 
Eslövs BK (C) - Torns IF
  -      
15
18:00
ons
18:00    
P2008, Fågelvallen
P2008 » 
Värpinge IF - Torns IF
  -      
15
18:00
ons
18:00    
P2009, Fågelvallen
P2009 » 
Värpinge - Torns IF
  -      
15
17:45
ons
17:45    
P2008, Fågelskolans IP A-plan 7-manna 1
P2008 » 
Värpinge IF vit - Torns IF svart
  -      
13
14:00
mån
14:00    
P2006, Konstgräsplan
P2006 » 
Torns IF - Veberöds AIF
5  -  0  
13
12:00
mån
12:00    
P2007, Tornvallen, Stångby konstgräs 9-manna
P2007 » 
Torns IF svart - Lunds BOIS
  -      
13
11:30
mån
11:30    
P2007, Konstgräsplan
P2007 » 
Torns IF - Uppåkra (B)
  -      
13
10:00
mån
10:00    
F2008/09, Borgeby
Borgeby - Torns IF  -      
13
10:00
mån
10:00    
F2008/09, Borgeby IP C-plan Konstgräs
Borgeby FK - Torns IF  -      
13
09:00
mån
09:00    
P2010, Konstgräsplan
P2010 » 
Torns IF - GIF Nike
  -      
 
12
13:00
sön
13:00    
P16, Högalids IP
P16 » 
Harrie FF - Torns IF
7  -  4  
12
11:45
sön
11:45    
P2010, Naturgräs 7-manna
P2010 » 
Torns IF - Husie IF
  -      
12
10:15
sön
10:15    
P2008, Rosengårds IP konstgräs 7-manna 1
P2008 » 
FC Rosengård 1917 vit - Torns IF orange
  -      
12
10:00
sön
10:00    
P2007, Konstgräsplan
P2007 » 
Torns IF - Uppåkra (C)
  -      
10
14:00
fre
14:00    
P19, Konstgräsplan
P19 » 
Torns IF - Lunds BK U19
2  -  1  
09
14:00
tor
14:00    
P2006, Konstgräsplan
P2006 » 
Torns IF - Lunds BOIS
3  -  2  
 
05
14:00
sön
14:00    
P19, Limhamn
P19 » 
LB07 U17 - Torns IF
5  -  1  
05
10:30
sön
10:30    
P2008, Klostergårdens IP
P2008 » 
Lunds BK - Torns IF
  -      
04
14:00
lör
14:00    
P2010, Konstgräsplan
P2010 » 
Torns IF - Linero IF
  -      
04
13:00
lör
13:00    
Dam, Södra Sandby konstgräs
Dam » 
Hardeberga - Torns IF
  -      
04
10:30
lör
10:30    
P2008, Konstgräsplan
P2008 » 
Torns IF - Furulund IK
  -      
MARS 2020
 
29
14:00
sön
14:00    
P16, Lomma IP
P16 » 
GIF Nike - Torns IF
2  -  3  
29
14:00
sön
14:00    
P19, Konstgräsplan
P19 » 
IFK Simrishamn A - Torns IF 1
3  -  2  
29
11:00
sön
11:00    
P2007, Ekevallen, Genarp
P2007 » 
Genarps IF - Torns IF
  -      
28
14:00
lör
14:00    
P2010, Konstgräsplan
P2010 » 
Torns IF - Hardeberga BK / Södra Sandby IF
  -      
28
10:30
lör
10:30    
P2008, Konstgräsplan
P2008 » 
Torns IF P08 - Hardeberga IF
  -      
27
19:00
fre
19:00    
P19, Konstgräsplan
P19 » 
Furulunds IK A - Torns IF 2
3  -  3  
26
19:00
tor
19:00    
P2008, Konstgräsplan
P2008 » 
Torns IF P08 - Torns IF Damlag div 3
  -      
 
22
15:00
sön
15:00    
P19, Dösjöbro
P19 » 
Dösjöbro IF HJ - Torns IF 2
2  -  6  
22
10:00
sön
10:00    
P2008, Dalby IP konstgräs
P2008 » 
Hardeberga - Torns IF
  -      
22
10:00
sön
10:00    
P2009, Konstgräsplan
P2009 » 
Torns IF - Torns IF
  -      
22
10:00
sön
10:00    
P2010, Konstgräsplan
P2010 » 
Torns IF P10 - Torns IF P09
  -      
21
16:00
lör
16:00    
P16, Konstgräsplan
P16 » 
Torns IF - Veberöds AIF
4  -  2  
21
14:00
lör
14:00    
P19, Tomelilla
P19 » 
Lunnarps BK A-lag - Torns IF 1
0  -  3  
21
13:00
lör
13:00    
Herr, Malmö Stadionområdet Plan 9 konstgräs
Herr » 
IFK Malmö - Torns IF
2  -  3  
21
13:00
lör
13:00    
P2007, Högalid IP (Kävlinge)
P2007 » 
Harrie FF - Torns IF
  -      
20
18:15
fre
18:15    
P2009, Övrig plats
P2009 » 
Teckomatorp SK - Torns IF
  -      
18
20:00
ons
20:00    
Herr, Tolvans IP Konstgräs
Herr » 
IF Lödde - Torns IF
1  -  3  
 
15
11:30
sön
11:30    
P2007, Konstgräsplan
P2007 » 
Torns IF - Åstorps FF
  -      
15
10:30
sön
10:30    
P2010, Naturgräs 7-manna
P2010 » 
Torns IF - Linero
  -      
14
12:00
lör
12:00    
P19, Berga IP, konstgräs
P19 » 
Eslövs BK - Torns IF
1  -  2  
14
10:30
lör
10:30    
P2008, Konstgräsplan
P2008 » 
Torns IF - Kvarnby IK
  -      
14
10:30
lör
10:30    
P2009, Konstgräsplan
P2009 » 
Torns IF - Kvarnby IK
  -      
11
19:30
ons
19:30    
Herr, Konstgräsplan
Herr » 
Torns IF - IFK Hässleholm
1  -  4  
 
08
14:00
sön
14:00    
P19, Tornvallen, Stångby A-plan
P19 » 
Torns IF - Råå IF
2  -  1  
08
12:00
sön
12:00    
P16, Berga IP, konstgräs
P16 » 
Trollenäs IF - Torns IF
10  -  0  
08
11:00
sön
11:00    
P2008, Bara GIF Idrottsplats
P2008 » 
Bara GIF - Torns IF
  -      
08
09:45
sön
09:45    
P2009, Högalids IP
P2009 » 
Kävlinge GIF - Torns IF
  -      
07
10:00
lör
10:00    
P2010, Hyllie IP
P2010 » 
Hyllie IK - Torns IF
  -      
06
19:00
fre
19:00    
P2007, Vejby IF, Sanatorievägen, Vejbystrand
 
P2007 » 
Vejby IF - Torns IF
  -      
06
19:00
fre
19:00    
P2008, Kirsebergs IP
P2008 » 
Malmö City FC - Torns IF
  -      
06
18:30
fre
18:30    
P19, Konstgräsplan
P19 » 
Torns IF 1 - Lunds BK U19
1  -  3  
04
20:00
ons
20:00    
Herr, Berga IP, Eslöv
Herr » 
Eslövs BK - Torns IF
1  -  4  
 
01
17:45
sön
17:45    
Dam, Konstgräsplan
Dam » 
Torns IF - Stehags AiF
  -      
01
14:00
sön
14:00    
P16, Berga IP, konstgräs
P16 » 
Eslövs BK - Torns IF
5  -  1  
01
14:00
sön
14:00    
P19, Tornvallen, Stångby A-plan
P19 » 
Torns IF - GIF Nike
11  -  1  
01
10:00
sön
10:00    
P2007, Konstgräsplan
P2007 » 
Torns IF - Linero IF
  -      
FEBRUARI 2020
 
29
13:00
lör
13:00    
Herr, Konstgräsplan
Herr » 
Torns IF - IS Halmia
1  -  1  
29
09:00
lör
09:00    
FP2012, Konstgräsplan
FP2012 » 
Torns IF - Linero
  -      
24
19:30
mån
19:30    
Herr, Konstgräsplan
Herr » 
Torns IF - Österlen FF
3  -  1  
 
23
14:00
sön
14:00    
P16, Gunnesbo Gård
P16 » 
Lunds BOIS - Torns IF
5  -  5  
23
14:00
sön
14:00    
P2006, Gunnesbo Gård
P2006 » 
Lunds BOIS - Torns IF
5  -  5  
23
13:00
sön
13:00    
P19, Konstgräsplan
P19 » 
Torns IF 1+2 - Hässleholms IF HJ
5  -  3  
 
15
13:00
lör
13:00    
Herr, Filborna IP
Herr » 
Eskilsminne IF - Torns IF
1  -  0  
15
13:00
lör
13:00    
P16, Konstgräsplan
P16 » 
Torns IF - Hässleholms IF
  -      
15
13:00
lör
13:00    
P2006, Konstgräsplan
P2006 » 
Torns IF - Hässleholms IF
  -      
15
10:00
lör
10:00    
P2008, Konstgräsplan
P2008 » 
Torns IF - Kvarnby IK
  -      
12
19:30
ons
19:30    
P19, Konstgräsplan
P19 » 
Torns IF 1 - Lunds SK A
2  -  0  
 
09
12:30
sön
12:30    
P19, Konstgräsplan
P19 » 
Torns IF 1 - Marieholms IS A
4  -  1  
09
12:30
sön
12:30    
P2007, Mariedal IP
P2007 » 
Lilla Torg - Torns IF
  -      
08
14:00
lör
14:00    
P19, Konstgräsplan
P19 » 
Torns IF 2 - IF Lödde U19
3  -  0  
08
12:30
lör
12:30    
P2010, Konstgräsplan
P2010 » 
Torns IF - Höörs IF
  -      
08
10:30
lör
10:30    
P2008, Konstgräsplan
P2008 » 
Torns IF - Lunds BK
  -      
 
02
12:00
sön
12:00    
P16, Konstgräsplan
P16 » 
Torns IF - IFK Klagshamn
2  -  5  
02
11:00
sön
11:00    
P19, Eslöv
P19 » 
Blomsterbergs Cup (slutspel) - Torns IF
  -      
02
11:00
sön
11:00    
P2007, Hedens IP
P2007 » 
Ramlösa Södra - Torns IF
  -      
02
09:00
sön
09:00    
P2010, Konstgräsplan
P2010 » 
Torns IF - Kulladal
  -      
01
16:00
lör
16:00    
P2007, Konstgräsplan
P2007 » 
Torns IF - Löberöds IF
  -      
01
13:00
lör
13:00    
Herr, Konstgräsplan
Herr » 
Torns IF - Torns IF P19
2  -  0  
01
13:00
lör
13:00    
P19, Konstgräsplan
P19 » 
Torns IF Herrar - Torns IF 1
2  -  0  
01
11:30
lör
11:30    
P2008, Konstgräsplan
P2008 » 
Torns IF - Lunds FF
  -      
01
10:30
lör
10:30    
P2008, Konstgräsplan
P2008 » 
Torns IF - Malmö City
  -      
01
10:00
lör
10:00    
P2009, Kristianstad Arena
 
P2009 » 
Kristianstad Arena Futsal Cup - Torns IF
  -      
01
10:00
lör
10:00    
P2010, Smörlyckans IP
 
P2010 » 
LFF - Torns IF
  -      
JANUARI 2020
 
31
19:00
fre
19:00    
P19, Västergatan 38, 268 72 Teckomatorp
P19 » 
Teckomatorps SK HJ - Torns IF 2
2  -  1  
27
18:00
mån
18:00    
P19, Bergas konstgräshall, Eslöv
P19 » 
Blomsterbergs Cup - Torns IF 1+2
  -      
 
26
15:00
sön
15:00    
FP2012, Konstgräsplan
FP2012 » 
Veberöd - Torns IF
  -      
26
10:30
sön
10:30    
P2007, Konstgräsplan
P2007 » 
Torns IF - Stattena IF
  -      
25
15:00
lör
15:00    
P16, Uppåkravallen
P16 » 
Uppåkra IF - Torns IF
4  -  1  
25
15:00
lör
15:00    
P2006, Uppåkra
P2006 » 
Uppåkra IF - Torns IF
  -      
25
13:00
lör
13:00    
P19, Konstgräsplan
P19 » 
Torns IF 2 - LB07 U17
1  -  2  
 
18
10:30
lör
10:30    
P2007, Konstgräsplan
P2007 » 
Torns IF - Lödde IF
  -      
18
10:30
lör
10:30    
P2008, Konstgräsplan
P2008 » 
Torns IF - Veberöds IF
  -      
 
12
10:30
sön
10:30    
P2007, Västergårds IP Plan 7
P2007 » 
Eskilsmine - Torns IF
  -      
 
03
08:00
fre
08:00    
P19, Kombihallen
P19 » 
Skånecupen - Torns IF
  -      
DECEMBER 2019
 
27
17:00
fre
17:00    
Dam, Hörby
Dam » 
askecupen - Torns IF
  -      
 
08
17:00
sön
17:00    
P19, Tomellila
P19 » 
Lunnarps BK - Torns IF
3  -  0  
06
19:00
fre
19:00    
P19, Gunnesbo Gård
P19 » 
Lunds BoIS - Torns IF
0  -  2  
 
Huvudsponsorer
Stöd Torns IF via
Facebook
Twitter
Instagram
Ettanfotboll