SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta.
Här
kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
Jag Godkänner
P2012
Torns IF
Senior
Herr
Dam
Oldboys
Ungdom
P19 - 1
P19 - 2
P17
P2008
P2009
P2010
F2010/11
P2011
Barn
P2012
F2012/13
P2013
P2014
F2014/15
P2015
FP2016
FP2017
Boll och lek
Logga in
Logga in som
Ledare/Administratör
Logga in som
Medlem/Målsman
Torns IF
Senior
Herr
Dam
Oldboys
Ungdom
P19 - 1
P19 - 2
P17
P2008
P2009
P2010
F2010/11
P2011
Barn
P2012
F2012/13
P2013
P2014
F2014/15
P2015
FP2016
FP2017
Boll och lek
Torns IF
En klubb - ett hjärta
P2012
P2012
Nyheter
Kalender
Matcher
Truppen
Bildgalleri
Dokument
Kontakt
P2012
Nyheter
Kalender
Matcher
Truppen
Bildgalleri
Dokument
Kontakt
Matcher
Visa alla matcher
2024: P12 Sydvästra B2, vår
2024: P12 Sydvästra C1, vår
2024: P13 Sydvästra B1, vår
2023: P11 Sydvästra A1, höst
2023: P11 Sydvästra A1, vår
2023: P11 Sydvästra B2, höst
2023: P11 Sydvästra B2, vår
2023: P11 Sydvästra D, höst
2022: P10 Sydvästra B2, höst
2022: P10 Sydvästra B2, vår
2022: P11 Sydvästra B2, höst
2022: P11 Sydvästra B2, vår
2021: P10 Sydvästra B2, höst
2021: P9 Sydvästra A2, vår
2021: P9 Sydvästra B2, höst
2021: P9 Sydvästra B2, vår
DECEMBER 2023
10
11:30
sön
11:30
Konstgräshallen, Berga IP, Eslöv
Stehag -
Torns IF
-
17
10:00
sön
10:00
Tornhallen
Torns IF
- Torns IF
-
JANUARI 2024
14
13:00
sön
13:00
Höllviken
Flera -
Torns IF P2012
-
27
09:45
lör
09:45
Konstgräsplan
Torns IF P2012
- Oxie
-
28
12:30
sön
12:30
Hittarpshallen
Hittarps IF -
Torns IF P2012
-
FEBRUARI 2024
18
12:00
sön
12:00
Tornhallen
Torns IF P2012
- Åkarps IF
-
MARS 2024
02
09:30
lör
09:30
Konstgräsplan
Torns IF P2012
- FC Bellevue
-
03
10:00
sön
10:00
Mariedals IP
Lilla Torg -
Torns IF P2012
-
10
11:00
sön
11:00
Möllevallen Skivarp
Torns IF P2012
- Minicup
-
16
10:00
lör
10:00
Konstgräsplan
Torns IF P2012
- Skegrie
-
31
07:30
sön
07:30
Klostergårdens IP
Eurofinans cup -
Torns IF P2012
-
APRIL 2024
05
19:00
fre
19:00
mariedals iP
Lilla Torg -
Torns IF P2012
-
12
17:45
fre
17:45
Tornvallen, Stångby konstgräs 7-manna 2
Torns IF svart
- Lunds FF vit
-
13
08:30
lör
08:30
Tornvallen, Stångby konstgräs 7-manna 2
Torns IF orange
- Staffanstorp United FC blå
-
13
12:15
lör
12:15
Lomma IP B-plan, konstgräs 9-manna
GIF Nike grön -
Torns IF blå
-
21
10:00
sön
10:00
Dösjöbro IP B-plan 7-manna 2
Dösjöbro IF röd -
Torns IF orange
-
21
11:30
sön
11:30
Gunnesbo Gård A-plan 7-manna 2
Lunds BOIS -
Torns IF svart
-
21
12:00
sön
12:00
Tornvallen, Stångby konstgräs 7-manna 2
Torns IF blå
- Lunds FF grönvit
-
27
10:00
lör
10:00
Gyavallen, Stehag C-plan 7-manna 1
Stehags AIF -
Torns IF svart
-
28
10:00
sön
10:00
Tornvallen, Stångby konstgräs 7-manna 1
Torns IF orange
- Lunds BK gul
-
28
10:00
sön
10:00
Tolvans IP C-plan 11-manna
IF Lödde gul -
Torns IF blå
-
MAJ 2024
05
10:00
sön
10:00
Hörby IP E-plan 7-manna 1
Hörby FF vit -
Torns IF orange
-
05
10:00
sön
10:00
Tornvallen, Stångby konstgräs 7-manna 1
Torns IF svart
- Eslövs BK svart
-
05
14:30
sön
14:30
Ulkavallen IP A-plan 9-manna
Alegria FK svart -
Torns IF blå
-
09
09:00
tor
09:00
Bjärreds IP
BIF cupen -
Torns IF P2012
-
18
10:00
lör
10:00
Tornvallen, Stångby konstgräs 7-manna 2
Torns IF blå
- Lunds BK svart
-
18
10:30
lör
10:30
Flyinge IP A-plan 7-manna 1
GOF IF -
Torns IF svart
-
18
12:00
lör
12:00
Tornvallen, Stångby konstgräs 7-manna 2
Torns IF orange
- Uppåkra IF svart
-
25
10:00
lör
10:00
Ljungvalla IP B-plan 9-manna
Furulunds IK gul -
Torns IF blå
-
26
10:00
sön
10:00
Tornvallen, Stångby konstgräs 7-manna 1
Torns IF svart
- Kävlinge Harrie FF grön
-
26
15:00
sön
15:00
Harlösa IP B-plan 7-manna
Harlösa IF -
Torns IF orange
-
JUNI 2024
02
09:30
sön
09:30
Tornvallen, Stångby konstgräs 7-manna 1
Torns IF orange
- IF Lödde gul
-
02
10:00
sön
10:00
Trollevallen 7-manna 2
Trollenäs IF vit -
Torns IF svart
-
02
11:30
sön
11:30
Tornvallen, Stångby konstgräs 9-manna
Torns IF blå
- Klågerups GoIF röd
-
08
10:00
lör
10:00
Tornvallen, Stångby konstgräs 7-manna 2
Torns IF svart
- Bjärreds IF orange
-
08
15:00
lör
15:00
Färs & Frosta Arena, Höör konstgräs 9-manna
Höörs IS -
Torns IF blå
-
09
10:00
sön
10:00
Tornvallen, Stångby konstgräs 7-manna 2
Torns IF orange
- Linero IF röd
-
11
18:00
tis
18:00
Sjöbo IP Gumparp D-plan stor 7-manna
Sjöbo IF blå -
Torns IF orange
-
15
10:00
lör
10:00
Tornvallen, Stångby konstgräs 9-manna
Torns IF blå
- Kävlinge Harrie FF röd
-
15
12:00
lör
12:00
Linero IP B-plan 7-manna B
Linero IF rödvit -
Torns IF svart
-
Huvudsponsor
Sponsorer
Twitter
Tweets by TornsIF1965
Facebook
Instagram